Odzież ochronna i robocza

Odzież ochronna BHP

W naszych sklepach Świat BHP znajdziecie Państwo komfortową, wykonaną z wysokiej jakości i trwałych materiałów odzież ochronną bhp. Proponujemy wiele modeli, rozmiarów i kolorów. Świat BHP to szeroka gama strojów zgodnych z normami bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasza odzież robocza to wygodne produkty wykonane z trwałych materiałów, dostępne w atrakcyjnej cenie. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi producentami.

  • bluzy robocze
  • spodnie
  • ogrodniczki
  • spodnie bojówki
  • kurtki zimowe
  • polary
  • odzież jednorazowa
  • odzież ochronna specjalistyczna

Ubrania bhp najlepszej jakości

Oferowane przez nas ubrania robocze dostępne są w wielu rozmiarach, barwach i stylach. Udowadniamy, że skuteczna odzież ochronna nie musi oznaczać niskiego poziomu estetyki. Mimo że design ubrań nie jest najważniejszy podczas wykonywania zawodowych obowiązków, dobrze wyglądająca odzież robocza wpływa pozytywnie na morale pracowników i opinie klientów o firmie. Szeroki wybór kolorów to również znakomita okazja do budowania mocnego wizerunku przedsiębiorstwa – zachęcamy do kupowania odzieży roboczej zgodnej z identyfikacją wizualną Państwa firmy. Aby stroje prezentowały się jeszcze bardziej profesjonalnie, proponujemy znakowanie odzieży. Na ubraniach mogą się znaleźć logo i nazwa marki, adres strony internetowej czy najważniejsze dane kontaktowe.

Jednocześnie, stale poszerzamy naszą gamę odzieży roboczej i ochronnej o nowe nowoczesne fasony, także sportowe, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Cała gama naszej odzieży pochodzi od zaufanych producentów. Dodatkowo, na poszczególnych modelach istnieje możliwość wykonania haftu komputerowego i znakowania. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani skontaktujcie się z nami telefonicznie lub e-mailowo albo zapraszamy bezpośrednio do naszych punktów handlowych znajdujących się w Bydgoszczy. Pomożemy dopasować odpowiednie ubranie robocze lub ochronne.

Odzież robocza od najlepszych producentów

W tej kategorii znajduje się odzież robocza specjalistyczna i ostrzegawcza, ale zamówią tu Państwo także klasyczny strój roboczy, koszulki i czapki czy wyroby jednorazowego użytku. Nasze ubrania robocze to szeroki wachlarz produktów do prac ogrodowych, warsztatowych i przemysłowych w warunkach letnich oraz zimowych. Zachęcamy do zamawiania bluz z mocnego poliestru o bardzo wysokiej odporności na ścieranie i rozprucia oraz wywietrznikami wentylacyjnymi dla bardziej komfortowej pracy. Odzież robocza w sklepie Świat BHP to także wygodne spodnie z regulacją w pasie i mocnymi kieszeniami bocznymi. Podwójne szwy gwarantują doskonałą wytrzymałość. W atrakcyjnej cenie kupią Państwo także odzież ochronną na mroźne dni. Polecamy nasze kurtki zimowe z dużymi kieszeniami i podwójnym zapięciem. Z kolei firmom skupionym na pielęgnacji i tworzeniu ogrodów i terenów zieleni proponujemy odzież roboczą w postaci wygodnych ogrodniczek.

Specjalistyczna odzież robocza BHP

Uniwersalny strój roboczy nie zawsze jest wystarczającym rozwiązaniem, dlatego w tej kategorii dostępna jest także odzież ochronna o przeznaczeniu specjalistycznym. Polecamy m.in. bluzy oraz spodnie spawalnicze z tkaniny BIZWELD, które pozwolą na bezpieczne i komfortowe wykonywanie obowiązków spawacza. Podczas pracy w terenie niezastąpiona będzie także przeciwdeszczowa odzież robocza. Cena i jakość naszych płaszczów przeciwdeszczowych zachęcają do wyposażenia w ten praktyczny element całego zespołu. Firmom wykonującym zlecenia po zmroku lub przy jezdni oferujemy też ostrzegawczą odzież roboczą. Odblaskowe taśmy i wyraziste kolory z daleka powiadomią kierowców oraz innych pracowników o obecności robotnika.

Jeśli zastanawiają się Państwo, jaka odzież robocza najlepiej sprawdzi się w Państwa firmie, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie doradzimy drogą mailową lub telefoniczną.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i dopasowując odpowiednio do potrzeb, podzieliliśmy kategorię odzieży roboczej i ochronnej na poszczególne działy:

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F