Odzież przeciwdeszczowa

W ofercie naszego sklepu znajduje się robocza odzież przeciwdeszczowa, która doskonale sprawdza się podczas pracy zewnętrznej w trudnych warunkach pogodowych. Kombinezony przeciwdeszczowe BHP spełniają normę EN 343 oraz są niezwykle wygodne i praktyczne w użytkowaniu. Trwały, lekki materiał, sprawia że płaszcz bardzo łatwo można złożyć w kostkę i nie zajmuje on dużo miejsca podczas transportu. Ubranie robocze przeciwdeszczowe, które znajdą Państwo w Świecie BHP, zostało bardzo starannie wykonane, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymałe. Oferowane produkty zostały stworzone z poliestru powleczonego PCV lub z poliestru i PCV. Dodatkowo wyposażone są w system wentylacyjny umieszczony na plecach.

Ochrona przed deszczem

Odzież przeciwdeszczowa BHP znajdująca się w naszym asortymencie jest zróżnicowana pod względem wielkości i kolorystyki. Znaleźć można płaszcze o małych rozmiarach, średnich i bardzo dużych, dlatego każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo robocza odzież przeciwdeszczowa wyposażona jest w bardzo funkcjonalne rozwiązania, obszerne kieszenie, które pozwalają na przechowywanie w nich najpotrzebniejszych narzędzi oraz stanowią ochronę telefonu przed padającym deszczem oraz przemoknięciem. Kombinezony przeciwdeszczowe BHP mają również kaptury, rękawy z możliwością regulacji ich szerokości czy wewnętrzne taśmy zapewniające całkowitą osłonę przed wilgocią.

Zachęcający cennik

Ceny, które oferujemy za ubranie robocze przeciwdeszczowe, są bardzo atrakcyjne. Niezwykle dobrze prezentuje się stosunek ceny do jakości produktów a ostateczny koszt zależny jest od jego rodzaju oraz ilości zakupionego towaru. Szczególnie polecamy kombinezony przeciwdeszczowe BHP - zapewniają skuteczną i długotrwałą ochronę przed deszczem i wilgocią.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą oraz do kontaktu z doradcami, którzy służą fachową pomocą.

Płaszcz przeciwdeszczowy
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F