Ochronna odzież jednorazowa BHP

Odzież jednorazowa ochronna bhp krótkotrwałego użytkowania. Używana najczęściej w przemyśle spożywczym lub laboratoriach czyli wszędzie tam gdzie są podwyższone wymagania ochrony produktu. Może być również stosowana jako ochrona odzieży wierzchniej przed zabrudzeniem czynnikami zewnętrznymi.

W ofercie naszego sklepu znajduje się odzież jednorazowa, która jest wykonana z polipropylenu lub nylonu. W naszym asortymencie jest następująca jednorazowa odzież ochronna:

  • kombinezony jednorazowe zapinane na suwak i z otworami wykończonymi gumkami ściągającymi, które zapewniają dokładną szczelność. Kombinezony jednorazowe ochronne powleczone zostały filmem tworzącym niezawodną osłonę. Z kolei dodatkowe marszczenia pozwalają na dopasowanie do sylwetki,
  • czepki z daszkiem o uniwersalnym rozmiarze,
  • jednorazowe czepki polipropylenowe w różnych kolorach doskonale trzymają się głowy oraz izolują włosy od otoczenia zewnętrznego,
  • jednorazowe czepki siateczkowe, które posiadają dodatkowe dziurki zapewniające wentylację powietrza.

Wszystkie czepki pakowane są po 100 sztuk, spełniają normę CE i mają kategorię I. Z kolei kombinezony jednorazowe ochronne posiadamy w rozmiarach od M do 3XL. Odzież jednorazowa, którą oferujemy, jest zgodna ze wszelkimi wytycznymi oraz standardami BHP. Staranne wykonanie i wysoka jakość materiału sprawiają, że produkty są porządne i wytrzymałe. Jednorazowa odzież ochronna zapewnia pełną swobodę ruchu, a także wygodę i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Odzież jednorazowa – ceny

Ceny zależne są od rodzaju kupowanej odzieży jednorazowej, a także ilości kupowanych produktów. Oferujemy atrakcyjne ceny w stosunku do bardzo dobrej jakości jednorazowej odzieży BHP. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy służą pomocą w kwestii wyboru oraz użytkowania jednorazowej odzieży ochronnej.

 

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F