Koszule robocze, koszulki polo i t-shirty

Koszule robocze

W asortymencie naszego sklepu Świat BHP znajdą Państwo różnego rodzaju koszule robocze. Oferujemy koszule flanelowe robocze, koszulki polo robocze oraz t-shirty robocze. Wszystkie produkty charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz bardzo solidnym wykonaniem. Posiadamy zarówno koszule robocze męskie, jak i damskie. Oferujemy różne warianty kolorystyczne, kroje, a także rozmiary i długości rękawów. Dzięki temu każdy z pewnością znajdzie optymalną dla siebie odzież roboczą.

Funkcjonalna odzież robocza

Koszule flanelowe robocze wykonane zostały wyłącznie z bawełny akrylowej. Zapinane są na guziki, a najbardziej narażone na obtarcia miejsca zostały dodatkowo wzmocnione. Koszule flanelowe robocze doskonale sprawdzą się do pracy w okresie jesienno-zimowym. Wyposażone są w dodatkowe, wygodne kieszenie na małe narzędzia czy ołówek.

Koszulki polo robocze również wykonane są wyłącznie z bawełny, która zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Dodatkowo wzmocnione są podwójnymi szwami na ramionach. Damskie t-shirty robocze mają kroje dopasowane do sylwetki i zwężone są na poziomie tali. Wszystkie koszulki polo robocze i t-shirty robocze dostępne są w najróżniejszych rozmiarach oraz kolorach. Dodatkowo oferujemy również możliwość wykonania personalizacji koszulek, która polega na logowaniu i znakowaniu produktów. Może stanowić to uzupełnienie działań marketingowych przedsiębiorstwa, a także jest idealnym pomysłem na wzmocnienie identyfikacji firmy.

Koszule robocze – ceny

W naszym sklepie przedstawiamy bardzo korzystną ofertę cenową. Ceny zależne są od jakości oraz ilości zamówionych ubrań i akcesoriów, a także tego, czy zostało wykonane znakowanie i logowanie. Świat BHP gwarantuje najlepsze ceny w stosunku do doskonałej jakości koszulek i materiałów, z których zostały wykonane koszule robocze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F