Odzież ochronna ostrzegawcza

Odblaskowa odzież robocza to bardzo ważny element stroju pracowniczego, który zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywania różnego rodzaju prac fizycznych. W ofercie naszego sklepu znajduje się odzież ostrzegawcza odblaskowa w rozmaitych kolorach oraz rozmiarach. Posiadamy produkty o wielkości od XS do nawet 4XL, w kolorach pomarańczowym, zielonym czy żółtym. Dzięki temu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Odzież ostrzegawcza, którą oferujemy, może być wykorzystywana podczas prac drogowych, produkcyjnych, logistycznych, budowlanych czy porządkowych, a także być przeznaczona dla pracowników zabezpieczających imprezy masowe.

Odzież robocza ostrzegawcza - rodzaje

Odzież ostrzegawcza o intensywnej widzialności charakteryzuje się jaskrawością i odblaskowością oraz spełnia normę EN 471. Dodatkowo wszystkie produkty tego typu oferowane przez Świat BHP posiadają odblaskowe pasy, które w jeszcze większy sposób zwiększają widoczność użytkownika. W naszym asortymencie znajdują się:

  • kamizelki ostrzegawcze poliestrowe o różnej gramaturze,
  • kamizelki robocze oddychające, które wykonane są z siatki i posiadają miejsce na włożenie identyfikatora,
  • wodoodporne kurtki ostrzegawcze S466, które oprócz normy EN 471 spełniają również standardy EN 343 i EN 342,
  • bluzy ostrzegawcze z polaru, które doskonale utrzymują ciepło.

Odzież ochronna ostrzegawcza zakupiona w naszym sklepie gwarantuje intensywną widzialność, a także jest bardzo wytrzymała, ponieważ do jej produkcji użyto najlepszych materiałów. Kamizelki są wyposażone w rzep, który zapewnia szybkie zapinanie, a kurtki oraz polary w zamek błyskawiczny i wygodne kieszenie.

Odzież ostrzegawcza – ceny

Sklep Świat BHP oferuje bardzo atrakcyjne ceny. Odzież ostrzegawcza odblaskowa, która znajduje się na naszych półkach, cieszy się niezwykle dobrym stosunkiem ceny do jakości. Koszty, które trzeba ponieść, zależne są od ilości zamówionego towaru oraz jego rodzaju. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Kamizelka ostrzegawcza
Kamizelka siatkowa ostrzegawcza
Kamizelka IONA
Kamizelka URG – VEST
Kurtka ostrzegawcza S466
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F