Czapki ochronne BHP i kominiarki robocze

W ofercie naszego sklepu znajdują się kominiarki i czapki robocze. Znajdą Państwo ponad 20 propozycji nakrycia na głowę. Przedstawiamy produkty do różnego zastosowania. Posiadamy czapki z daszkiem, uszanki, jednorazowe czepki ochronne, czapki zimowe czy czapki z polaru. Wszystkie czapki ochronne BHP idealnie nadają się do wykorzystywania w pracy. Dzięki zastosowanym materiałom oraz starannemu wykonaniu doskonale spełniają swoje funkcje i chronią głowę przed mrozem, słońcem lub zabrudzeniem. Dodatkowo niektóre czapki robocze wyposażone są w elementy odblaskowe zwiększające widoczność użytkownika. W naszym asortymencie posiadamy czapki, które spełniają normę CE i mają I kategorię.

Obok czapek znajdą Państwo również klasyczne kominiarki robocze, kominiarki z daszkiem oraz kominiarki przeznaczone do noszenia pod kaskiem. Wszystkie kominiarki stanowią doskonałą ochronę przed zimnem, wykonane są z akrylu i mają szeroki zakres rozmiarów – od 57 do 61 cm.

Czapki ochronne BHP i kominiarki robocze – ceny

Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny za czapki robocze oraz kominiarki robocze. Są one uwarunkowane rodzajem produktu oraz ilością kupowanego towaru. Dodatkowo wykonujemy również znakowanie i logowanie czapek, co może stanowić element wspierający działania marketingowe oraz identyfikować firmę. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą działu, w którym znajdują się czapki i kominiarki robocze.

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F