Odzież robocza zimowa ocieplana

W tym dziale znajdziecie Państwo artykuły odpowiednie do pracy w warunkach niskich temperatur na wolnym powietrzu oraz do pracy w nieogrzewanych pomieszczeniach. Odzież robocza ocieplana jaką posiadamy w swoim asortymencie to kurtki robocze ocieplane wyściółką lub z podpinką, bezrękawniki i kamizelki robocze ocieplane, bluzy i polary a także kurtki typu softshell czyli wodoodporne, wiatroodporne ale przepuszczające powietrze i oddychające. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także odzież termoaktywną, odprowadzającą wilgoć i utrzymującą stałą temperaturę. Posiadamy odzież zarówno męską, jak i damską o najróżniejszym rozmiarze oraz kolorystyce, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Odzież zimowa BHP

Każda odzież ochronna zimowa, którą oferujemy, spełnia najwyższe standardy jakościowe. Dobre materiały i bardzo duża staranność wykonania zapewniają, że ocieplana odzież robocza doskonale spełnia swoje funkcje oraz jest niezwykle wytrzymała. Odzież zimowa BHP gwarantuje bezpieczeństwo dla organizmu podczas wykonywania pracy w mrozie oraz niekorzystnych warunkach pogodowych. Dodatkowo niektóre produkty spełniają normę EN 471 i wyposażone są w elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność użytkownika po zmroku. Odzież robocza zimowa, którą oferujemy, jest bardzo wygodna i zapewnia komfortowe warunki pracy. Ponadto zimowa odzież robocza, taka jak kurtki, spodnie czy bluzy wyposażone są w funkcjonalne i duże kieszenie oraz skrytki na miarę, nożyki, lub inne mniejsze narzędzia, a także telefon.

Nasi Klienci w Świecie BHP mogą liczyć na wsparcie i poradę profesjonalnych oraz doświadczonych doradców, którzy chętnie pomogą przy wyborze optymalnej odzieży roboczej. Dzięki temu

Ubrania robocze ocieplane

zyskają Państwo pewność, że odzież robocza ocieplana nabyta w naszym sklepie spełni wymagane funkcje i będzie w pełni odpowiadała oczekiwaniom.
Dodatkowo oferujemy również logowanie oraz znakowanie, które sprawi, że odzież zimowa BHP będzie spersonalizowana, spełni funkcję identyfikacyjną firmy oraz uzupełni jej działania marketingowe.

Odzież zimowa robocza – ceny

Nasz sklep Świat BHP oferuje niezwykle korzystne ceny, które zależne są od rodzaju kupowanych produktów oraz ich ilości i wykonywanego logowania lub znakowania. Każda ocieplana odzież robocza wypada bardzo korzystnie podczas porównania stosunku ceny do wysokiej jakości produktu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na każde Państwa pytanie.

 

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F