Znaki budowlane BHP

Na tym obszarze z reguły pracuje wiele ekip, ciężkich maszyn i pojazdów. Tak więc zadbanie o bezpieczeństwo wszystkich osób tam obecnych to obowiązek. Prawidłowe oznaczanie placu jest uregulowane prawnie, gdyż wpływa na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia wypadku na danym terenie. Przykładowo, zgodnie z aktualnymi przepisami na każdym placu musi się znaleźć żółta tablica informacyjna, na której powinny zostać umieszczone informacje dotyczące rodzaju robót, pozwoleń, a także podstawowe dane wykonawców, kierownika, inspektora nadzoru inwestorskiego czy projektantów. Niemniej jednak równie ważne jest umieszczenie odpowiednich tablic ostrzegawczych, które sygnalizują, że dane miejsce może stwarzać zagrożenie dla życia lub zdrowia wszystkich znajdujących się tam osób.

Różne zagrożenia wymagają zastosowania właściwych oznaczeń BHP. Dbamy o to, by oferowane przez nas znaki budowlane BHP spełniały wszystkie swoje zadania i wykazywały doskonałą odporność na oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Żółto-czerwone tablice są nie tylko bardzo dobrze czytelne, ale i dobrze widoczne. Umieszczenie ich w odpowiednim miejscu pozwala na uniknięcie wypadków oraz innych sytuacji zagrażających zdrowiu bądź życiu zarówno pracowników, jak i przechodniów, gości i klientów.

Szeroki wybór znaków budowlanych BHP

Nasi Klienci znajdą u nas takie oznaczenia, jak np. “Uwaga! Roboty rozbiórkowe”. To oznaczenie używane w miejscach, gdzie prowadzone są prace przy rozbiórce budynków. Oferujemy również “TEREN BUDOWY Wstęp wzbroniony”, używany do oznaczania miejsc, gdzie przeprowadzane są prace zagrażające zdrowiu lub życiu osób tam obecnych. Wszystkie oferowane przez nas znaki budowlane wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów oraz zgodnie z nakazami zasad bezpieczeństwa (BHP), respektowanymi przez Polskę oraz UE.

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F