Piktogramy BHP: informacyjne i ostrzegawcze

Place budowy i zakłady pracy wymagają odpowiednich oznaczeń. Do najważniejszych należą piktogramy BHP, które poinformują osoby wchodzące na teren o obowiązku przestrzegania odpowiednich przepisów. Znaki piktogramy BHP stanowią także podstawowe ostrzeżenie dla pracowników – przypominają, gdzie należy stosować dane środki ostrożności. Nasz sklep oferuje piktogramy informacyjne zgodne z obowiązującymi normami. Stosując produkty zebrane tej kategorii masz pewność, że właściwie dbasz o ochronę pracowników i innych osób przebywających na obszarze objętym pracami.

Samoprzylepne piktogramy BHP

Zwróć uwagę na to, że większość produktów w tym dziale dostępna jest w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to „usztywnione” piktogramy ostrzegawcze BHP na płycie PCV. Alternatywą są samoprzylepne piktogramy BHP na folii, którą można nakleić w dobrze widocznym miejscu. Nasz sklep zadbał o takie zróżnicowanie, byś mógł z łatwością dobrać model najlepiej dopasowany do charakterystyki miejsca pracy. Do zakupu zachęca także atrakcyjna cena piktogramów BHP.

Niezbędne piktogramy ostrzegawcze BHP

W tej zakładce naszego sklepu zebraliśmy najczęściej używane piktogramy BHP. Dzięki nim przypomnisz robotnikom o konieczności stosowania kamizelki ochronnej w miejscach o ograniczonej widoczności pracownika. Proponujemy też piktogramy ostrzegawcze BHP, które uświadomią obowiązek noszenia kasku w miejscach występowania ryzyka uszkodzenia głowy oraz zwrócą uwagę na konieczność zakładania słuchawek ochronnych, gdy normy hałasu są przekroczone. Często stosowane są także piktogramy informacyjne ostrzegające przed szkodliwym promieniowaniem oraz innymi zagrożeniami dla wzroku. Warto pamiętać, że ryzyko nie zawsze jest odpowiednio określane przez samych (zwłaszcza niedoświadczonych), więc odpowiednio rozlokowane piktogramy ostrzegawcze BHP mogą dosłownie uratować zdrowie lub życie. Niewygórowana cena dodatkowo zachęca do stosowania takich oznaczeń.

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F