Znaki i tablice BHP

W tej kategorii naszego sklepu zamówisz znaki i tablice informacyjne BHP poprawiające bezpieczeństwo na budowie, w firmie i na produkcji – zarówno w przemyśle ciężkim, jak i w branży żywnościowej. ŚwiatBHP.pl zadbał o to, byś mógł szybko uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych oznaczeń związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. W jednym dziale zebraliśmy najczęściej używane znaki i tablice BHP, które następnie podzieliliśmy na tematyczne podkategorie, takie jak:

  • instrukcje bhp
  • znaki budowlane
  • znaki informacyjne
  • ewakuacyjne
  • znaki bhp
  • znaki ostrzegawcze
  • i inne

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię znaku lub tablicy BHP, nic nie szkodzi. Możemy wykonać go dla Ciebie. Wyślij do nas zapytanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszym sklepem BHP.

Niezbędne znaki i tablice BHP

Jakie dokładnie znaki BHP oferujemy i jakie są ich ceny? Wśród naszych tablic budowlanych znajdziesz treści informujące o robotach rozbiórkowych lub zabraniające wstępu na teren budowy. Proponujemy także znaki BHP skierowane do robotników, przypominające o konieczności włożenia kamizelki odblaskowej w warunkach złej widoczności lub noszenia kasku, gdy istnieje zagrożenie uszkodzenia głowy. W sklepie ŚwiatBHP.pl nie mogło zabraknąć też ewakuacyjnych znaków BHP w przystępnej cenie, dzięki którym oznaczysz wyjście ewakuacyjne oraz kolejne elementy drogi awaryjnej. Natomiast wśród znaków ostrzegawczych znajdziesz tablice BHP zwracające uwagę na obecność w miejscu pracy substancji żrących i drażniących oraz materiałów łatwopalnych i innych zagrożeń. Ponadto nasi Klienci chętnie sięgają po informacyjne znaki BHP, takie jak „Główny zawór gazu” czy „Przeciwpożarowy wyłącznik prądu”. Praktycznym rozwiązaniem są też informacyjne tablice BHP opisujące dostęp do strefy Wi-Fi lub oznaczające pomieszczenia biurowe, magazyn czy palarnię.

Dobrze widoczne znaki BHP

Zgodnie z polskim prawem pracodawca lub zarządca albo właściciel budynku ma obowiązek umieszczenia odpowiednich oznaczeń oraz instrukcji BHP, w taki sposób, by były one łatwo dostępne dla pracowników lub użytkowników danego obiektu. Dzięki produktom zebranym w tym dziale, z łatwością sprostasz standardom bezpieczeństwa. Proponowane przez nasz sklep znaki BHP to solidne tablice PCV, które bez problemu zamontujesz w dobrze widocznym miejscu. Wiele oznaczeń oferujemy również w formie samoprzylepnej folii – w ten sposób możesz np. łatwo oznaczyć drogę ewakuacyjną. Wystarczy nakleić tablice BHP na ścianę w odpowiednich miejscach.

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F