Znaki ostrzegawcze BHP

Przepisy BHP w miejscach pracy są często bardzo surowe, jednak dzieje się tak nie bez przyczyny. Wskazywane przez przepisy znaki ostrzegawcze BHP mają bowiem zapewnić pracownikom ochronę zdrowia oraz życia w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. W zależności od miejsca pracy, różnić się będą obowiązujące w nim przepisy oraz sposób ich przekazywania. W laboratoriach chemicznych, magazynach, zakładach produkcyjnych czy przemyśle bardzo często w BHP wykorzystuje się znaki ostrzegawcze z opisem lub ikonograficzne. Ich celem jest przekazanie pracownikom najważniejszych informacji, a przede wszystkim ostrzec ich przed niebezpieczeństwem, które może wystąpić.

Najczęściej są to znaki, które przestrzegają przed substancjami toksycznymi i żrącymi, znajdującymi się w pobliżu. Inne znaki BHP ostrzegawcze z opisem informują między innymi o trwających robotach drogowych czy malowaniu.

Znaki BHP ostrzegawcze dostępne w sklepie

Wszystkim firmom, jak i klientom indywidualnym oferujemy widoczne znaki BHP ostrzegawcze, które znajdą zastosowanie w wielu różnych miejscach. Nasze produkty wykonane są na płycie PCV  lub folii samoprzylepnej, co umożliwia ich umieszczenie w najbardziej dogodnym miejscu. Według przepisów BHP znaki ostrzegawcze powinny znaleźć się wszędzie tam, gdzie istnieje realne ryzyko dla zdrowia pracowników czy osób postronnych.

W naszym sklepie oferujemy niskie ceny, szeroki wybór oraz szybką realizację zleceń.

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F