Znaki ewakuacyjne BHP

Chcesz skutecznie zadbać o bezpieczeństwo osób przebywających w budynku? W naszej ofercie znajdziesz znaki ewakuacyjne, które pozwolą Ci zrealizować to zadanie. W tej kategorii zamówisz zarówno znaki ewakuacyjne z opisem, w tym podstawowe oznaczenie „Wyjście ewakuacyjne”, jak i standardowe strzałki na zielonym tle, które pomogą we wskazaniu właściwej drogi.

Nasz sklep oferuje znaki ewakuacyjne dostępne w formie pozwalającej na łatwe wdrożenie systemu oznaczeń. Możesz zamówić zarówno „sztywną” wersję, czyli znaki ewakuacyjne BHP na płycie PCV lub modele samoprzylepne – znaki nadrukowane na folii. W obu przypadkach oprócz łatwego montażu gwarantujemy także atrakcyjną cenę oraz wysoką trwałość oznaczeń.

Fotoluminescencyjne znaki ewakuacyjne

Zamawiając znaki ewakuacji w sklepie ŚwiatBHP.pl możesz liczyć również na doskonałą widoczność wszystkich oznaczeń. Zwróć uwagę na to, że wszystkie produkty proponowane przez nas w tej kategorii odznaczają się wysokim kontrastem, a niektóre znaki również dodatkowym opisem, które wspólnie gwarantuje dobrą widoczność i pozwalają na natychmiastowe odczytanie komunikatu. Niektóre znaki drogi ewakuacyjnej zostały również wykonane w technologii fotoluminescencyjnej. Oznacza to, że „świecą” w ciemności – są dobrze widoczne nawet przy zgaszonym świetle i po zmroku.

Znaki drogi ewakuacyjnej zgodne z normami

Nasz sklep kładzie duży nacisk na to, by wszystkie oferowane przez nas znaki ewakuacji były zgodne z aktualnie obowiązującymi normami BHP. Dajemy naszym Klientom pewność, że zakupione u nas produkty pozwolą na oznakowanie drogi ewakuacyjnej w zgodzie z aktualnym prawem. Odpowiednie wskazanie kierunku wyjść awaryjnych to obowiązek zarządcy lub właściciela budynku. Jeszcze ważniejsze jest jednak bezpieczeństwo użytkowników takiego obiektu. Znaki ewakuacyjne z opisem mające świadectwo dopuszczenia gwarantują, że skutecznie wywiążesz się w obowiązków prawnych BHP i zadbasz o ochronę osób przebywających w budynku. Staramy się, by cena znaków ewakuacji dostępnych w naszym sklepie dodatkowo zachęcała do właściwego oznakowania obiektów.

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F