Wyposażenie BHP

W naszej ofercie znaleźć można wyposażenie BHP, niezbędne w każdym zakładzie pracy niezależnie od charakteru działalności. Wszystkie produkty spełniają najwyższe standardy jakościowe i z tego względu zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa pracownikom. Podstawowe wyposażenie BHP to propozycja dla wszystkich osób, które poszukują sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa.

Wyposażenie BHP – zróżnicowanie oferty

W skład naszej oferty wchodzą artykuły służące do udzielania pierwszej pomocy oraz różnego rodzaju sprzęt gaśniczy. Na naszej stronie internetowej znaleźć można m.in. apteczki zakładowe, koce termiczne oraz gaśnice i spraye gaśnicze. Staramy się dostosowywać skład oferty do potrzeb Klientów, dbając jednocześnie o jej zróżnicowanie. Z tego względu każdy Klient ma możliwość wyboru tych artykułów, które w zależności od indywidualnej sytuacji przyczynią się najlepiej do zachowania bezpieczeństwa w środowisku pracy.

Podstawowe wyposażenie BHP – przystępne ceny

Tym co wyróżnia naszą ofertę jest, oprócz wysokiej jakości artykułów, niezwykle atrakcyjny cennik. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wysokich wymagań Klientów, stąd wysokość naszego cennika ustalana jest z uwzględnieniem ich potrzeb. Nie bez znaczenia jest również to, że każdemu Klientowi oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru odpowiednich produktów. Nasi pracownicy zapewniają fachową obsługę i chętnie dzielą się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących oferty zapraszamy do kontaktu.

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F