Gaśnice i środki gaśnicze

Dzięki szybkiej interwencji i podręcznym środkom, służącym do zwalczania ognia, możliwe jest zapobiegnięcie pożarowi oraz skuteczna ochrona swojego bezpieczeństwa. Najpopularniejsze i jednocześnie najskuteczniejsze środki gaśnicze to m.in. gaśnice pianowe, śniegowe, proszkowe, halonowe, hydronetki oraz koce i agregaty gaśnicze. W ofercie naszego sklepu dostępne są wysokiej jakości spraye gaśnicze wyróżniające się niewielkimi rozmiarami i dużą skutecznością.

Środki gaśnicze i podręczny sprzęt gaśniczy w Świecie BHP

Wyposażenie w odpowiedni sprzęt i znajomość zasad jego użycia ma ogromne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa, w sytuacji zagrożenia pożarowego. Tradycyjne gaśnice są jednak ciężkie i nieporęczne, w związku z czym ich obsługa dla wielu osób może stanowić problem. Oferowany przez Świat BHP sprzęt gaśniczy posiada równie wysoką skuteczność, jednak jego zastosowanie jest znacznie prostsze. Małe rozmiary oraz możliwość wielokrotnego użytku to największe zalety aerozoli gaśniczych. Dzięki nim mamy szansę podjąć błyskawiczną reakcję, w sytuacji zagrożenia. Do jednych z najbardziej popularnych środków ochrony przeciwpożarowej należą gaśnice proszkowe, które wykorzystywane są nie tylko w pomieszczeniach, ale też w transporcie. Świat BHP poleca łatwe w obsłudze modele do wielokrotnego napełniania, dostępne w asortymencie sklepu. Oferujemy korzystne ceny oraz spełniający najwyższe standardy środki gaśnicze i podręczny sprzęt dp gaszenia pożarów. Poza gaśnicami i aerozolami gaśniczymi, w naszym sklepie można znaleźć także wytrzymałe koce gaśnicze, wykonane z włókna szklanego.

Gaśnice proszkowe – do gaszenia pożarów cieczy i urządzeń elektrycznych

Nawet najwyższej jakości sprzęt gaśniczy nie wystarczy, gdy nie będziemy wiedzieli jak go użyć. Środki gaśnicze i podręczny sprzęt gaśniczy powinniśmy dobrać do charakteru zagrożenia oraz rodzaju pożaru. W przeciwnym razie trudno nam będzie zapobiec rozprzestrzenieniu się ognia. Gaśnice proszkowe należą do powszechnie używanych środków ochrony przeciwpożarowej, ze względu na liczne możliwości ich zastosowania. Ich popularność wynika również z niskiej ceny oraz łatwości użycia. Należy jednak pamiętać, że przy ich pomocy nie ugasimy jednak palnych metali i łatwopalnych, gotujących się środków. Wypełnione proszkiem gaśniczym pod stałym ciśnieniem, chronią przed zagrożeniem w obiektach użyteczności publicznej oraz przemysłowych halach. Sprzęt gaśniczy trzeba poddawać regularnym kontrolom, by mieć pewność co do jego sprawności, w sytuacji zagrożenia.

Spray gaśniczy Pliszka 500ml
Gaśnica płynowa 2L ABF
Gaśnica proszkowa 6KG ABC
Gaśnica proszkowa 4KG ABC
Gaśnica proszkowa 2KG ABC
Gaśnica proszkowa 1KG BC
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F