Amortyzatory

Aby zagwarantować pełne bezpieczeństwo i komfort pracy na wysokościach, niezbędne są amortyzatory upadku. To wygodne i proste w użyciu przesuwne urządzenia, gwarantujące wysoki poziom ochrony. Amortyzatory upadku dostępne w sklepie Świat BHP mają różne konstrukcje - dostosowane do wykonywania odmiennych zadań.

Co dokładnie znajdziesz w naszej ofercie? Polecamy m.in. amortyzatory upadku w formie liny z pochłaniaczem energii, wyposażonej w hak oraz karabińczyk. Istnieje też możliwość zamówienia modeli z dwoma hakami i karabińczykiem. Takie zestawy lin amortyzujących doskonale sprawdzają się podczas prac wymagających skorzystania z bezpiecznego punktu kotwienia podczas przemieszczania się. Zamów je, jeżeli potrzebujesz amortyzatory upadku na potrzeby konserwacji wysięgników czy nawet samego wchodzenia na konstrukcje.

Solidnie wykonane amortyzatory upadku w sklepie Świat BHP

Przykładamy dużą wagę do tego, by oferować naszym Klientom produkty najwyższej jakości przy zachowaniu rozsądnej ceny. Kupując w Świecie BHP nie musisz przepłacać, by zapewnić sobie skuteczną ochronę. Amortyzatory upadku dostępne w tym dziale również wpisują się w tę ideę.

Zadbaliśmy także o to, byś mógł wybrać wariant najlepiej dopasowany do własnych potrzeb. Zauważ, że poszczególne amortyzatory upadku odróżniają nie tylko ceny, ale też długość, stopień elastyczności lin oraz zastosowane rozwiązania zabezpieczające.

Zamów liny amortyzujące idealnie dostosowane do własnych wymagań

Proponujemy nie tylko liny amortyzujące o niewielkiej rozciągliwości, ale również modele wyraźnie zwiększające długość pod obciążeniem. Przed złożeniem zamówienia warto też zwrócić uwagę, czy wybrany amortyzator upadku ma karabińczyk z otwarciem o pożądanym rozmiarze. Przypominamy, by wykorzystanie zamówionych amortyzatorów upadku poprzedzić pomiarem wysokości, zgodnie z zaleceniami producentów.

Amortyzator z liną AK200420
Amortyzator z liną AK112P
Amortyzator z 2 linami AK351
Amortyzator z liną AK112S
Amortyzator z elastyczną liną AK398
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F