Punkty kotwienia

Umocowanie zestawu asekuracyjnego wymaga solidnego punktu zaczepienia - w tej roli często wykorzystuje się punkty kotwienia. W ofercie sklepu Świat BHP znajdziesz przyrządy tego rodzaju w kilku popularnych wariantach. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy m.in. punkty kotwienia do balustrady wykonane ze stali ocynkowanej. Prosty i skuteczny system mocowania w tego typu modelach pozwala na szybkie, ale - co najważniejsze - bardzo trwałe zainstalowanie przyrządu. W przypadku punktów kotwienia ze stali ocynkowanej możesz również oczekiwać najwyższej wytrzymałości samego produktu. Wykorzystanie takiego materiału gwarantuje brak korozji, dzięki czemu punkty kotwiczące mogą służyć wiele lat, nawet gdy wykorzystywane są w trudnych warunkach.

Zamów nasze punkty kotwienia i pracuj bezpiecznie!

W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone, solidnie wykonane punkty kotwienia, chętnie wykorzystywane przez profesjonalistów w całej Polsce. Niezależnie od wyboru możesz liczyć na przystępne ceny. Zwróć uwagę na to, że niektóre punkty kotwiczące sprzedawane są w paczkach po kilka sztuk. Dotyczy to m.in. punktów kotwienia do belek stalowych oraz modeli przeznaczonych do mocowania za pomocą śrub. W tym pierwszym przypadku proponujemy punkty kotwienia z aluminium i mosiądzu. Z kolei najprostsze modele na śruby dostępne są w lekkiej i bardzo odpornej wersji aluminiowej.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Planujesz zakupić punkty kotwienia i nie wiesz jak je dobrać? Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących informacji na temat ceny, technologii i zastosowania naszych produktów!

Punkt kotwienia AKSA11
Punkt kotwienia AKSA08
Punkt kotwienia AKSA09
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F