Zarękawki ochronne
kevlarowe, antyprzecięciowe, spawalnicze i inne

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór profesjonalnych zarękawków ochronnych, w tym zarękawki antyprzecięciowe, spawalnicze, bardzo odporne zarękawki kevlarowe, a także tanie zarękawki bawełniane. Wszystkie dobrze sprawdzą się jako uzupełnienie rękawic ochronnych. Proponowane produkty zapewniają użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa w czasie pracy. Jakość rękawic potwierdzają liczne certyfikaty i normy.

Zarękawki ochronne – zróżnicowany asortyment

Oferowane Państwu zarękawki ochronne dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych i materiałowych. Z tego względu mają Państwo możliwość wyboru produktu, który najpełniej odpowiadać będzie Państwa potrzebom. W zależności od modelu zarękawki wykonane zostały z różnych materiałów – wszystkie one zapewniają wysoki komfort użytkowania przy jednoczesnym zachowaniu walorów ochronnych. Proponujemy Państwu m.in. zarękawki kevlarowe – solidne produkty wykonane ze specjalnych poliamidów odpornych na działanie różnorodnych czynników fizycznych i chemicznych.

Zarękawki ochronne – funkcjonalność

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się nieustannie uzupełniać nasz asortyment o dodatkowe produkty i w ten sposób odpowiadać na coraz to nowe Państwa wymagania. Zarękawki ochronne, którymi dysponujemy, różnią się między sobą szczegółowymi właściwościami technicznymi i ochronnymi.  W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. zarękawki antyprzecięciowe zapewniające najwyższy spotykany na rynku poziom ochrony przed przecięciami (poziom 5) wykonane z polamidu i włókna szklanego, takie zarękawki są nawet bardziej trwałe niż zarękawki kevlarowe, powszechnie uznawane za wyjątkowo dobre. Oferowane zarękawki to jednak nie tylko ochrona przed przecięciami, ale również odporność termiczna, która sprawia, że artykuły mogą być z powodzeniem stosowane nawet w najtrudniejszych warunkach.

Zarękawki ochronne – wytrzymałe produkty w niskich cenach

Oferowane produkty mogą być wykorzystywane do rozmaitych prac w branży przemysłowej, budowniczej, szklarskiej i papierniczej. Zarękawki ochronne sprawdzą się w szczególności w pracy przy arkuszach blach czy w spawalnictwie, stąd wyspecjalizowane zarękawki spawalnicze. Ze względu na swoją uniwersalność produkty zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Co również ważne, proponowane zarękawki są niezwykle przystępne finansowo. Dzieje się tak dlatego, że ceny naszych produktów ustalamy, biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do robienia zakupów.

Zarękawek Kevlar
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F