Robocze rękawice ochronne BHP

Robocze rękawice BHP są podstawowym wyposażeniem w niektórych zakładach pracy. Obowiązkiem każdego pracodawcy jest zapewnienie ich wszystkim pracownikom, jeśli wykonywane przez nich obowiązki mogą stwarzać zagrożenia dla zdrowia. Dotyczy to chociażby branży chemicznej, mechanicznej czy też przemysłu. Profesjonalne rękawice ochronne skutecznie zabezpieczają dłonie i całe ręce przed oparzeniem lub przecięciem. Dzięki temu wykonywanie codziennych zadań w miejscu pracy będzie całkowicie bezpiecznie. Równie przydatne będą rękawice robocze, które z powodzeniem można wykorzystywać w ogrodzie czy do naprawy samochodu.

Rękawice BHP zgodne z normami i wymogami

Posiadamy rękawice wykonane z różnych materiałów oraz o zróżnicowanym przeznaczeniu. Dzięki temu każdy na pewno z łatwością znajdzie produkt dla siebie.

Sklep Świat BHP oferuje szeroki asortyment rękawic roboczych i ochronnych, wyprodukowanych z wysokiej jakości materiałów, zapewniających komfort i bezpieczeństwo pracy zgodnie z dyrektywą 89/686/EWG w sprawie wymagań bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Proponowane rękawice są przystosowane do danego typu zagrożenia, spełniając przy tym normy i dyrektywy dotyczące środków ochrony indywidualnej. Wszystkie nasze artykuły BHP pochodzą od uznanych i sprawdzonych producentów, co również zapewnia trwałość wyprodukowanych rękawic.

Rękawice ochronne do wielu zastosowań

W naszym katalogu rękawic roboczych jak i ochronnych możecie Państwo znaleźć rękawice wykonane z dzianiny, tekstylne, bawełniane lub skórzane ale również powlekane takimi materiałami jak PCV, guma, poliuretan czy nitryl.

Posiadamy szeroki wybór roboczych rękawic ochronnych, których zastosowanie znajduje w wielu branżach przemysłu ciężkiego, hutnictwie, przemyśle motoryzacyjnym ale również chemicznym, budownictwie, w szpitalach oraz przystosowanych do lekkich prac porządkowych i ogrodnictwie.

Nasz sklep internetowy zapewnia rękawice BHP i robocze, pochodzące od sprawdzonych producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować całkowite bezpieczeństwo pracy w trakcie ich noszenia. Wszystkim klientom proponujemy atrakcyjne ceny, w zależności od rodzaju wybranych rękawic.

W naszym sklepie kupisz tanie rękawice robocze, które przydadzą Ci się w codziennie pracy, a jednocześnie będą skutecznym zabezpieczeniem Twoich dłoni i rąk.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem z rękawicami ochronnymi i roboczymi oraz wybrania najlepszego produktu dla siebie.

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F