Pasty BHP ze ścierniwem

Silne zabrudzenia dłoni wymagają zastosowania specjalnych produktów, których skład umożliwia usunięcie np. plam ze smaru, substancji smolistych, itp. Wysoką skutecznością na tej płaszczyźnie wykazują się pasty BHP. Są to specjalne środki czyszczące o gęstej konsystencji, pozwalającej usunąć uporczywe i trudne do wywabienia zabrudzenia. Z uwagi na swoje silne działanie pasta do mycia rąk BHP zalecana jest dla mechaników, dla lakierników oraz przedstawicieli innych zawodów, którzy mają kontakt z mocno brudzącymi substancjami.

Dodatkowym atutem produktów dostępnych w naszej ofercie jest wydajność. Już niewielka ilość gęstej masy pozwala skutecznie wyczyścić całe dłonie. To w połączeniu z dużą gramaturą opakowania sprawia, że produkt wystarcza na dłużej. Dzięki temu jest praktycznie niezbędnym elementem wyposażenia we wszelkich warsztatach samochodowych, lakierniach, zakładach stolarskich, stoczniach. Ponadto produkty mają przyjemny, niedrażniący zapach albo dostępne są w wersji bezwonnej.

Co sprawia, że pasta BHP jest tak skuteczna?

Odpowiednio dobrany skład produktu oraz przemyślana formuła sprawiają, że produkt wykazuje wysoką efektywność w zakresie usuwania zabrudzeń. Jest to zasługą przede wszystkim zastosowania sprawdzonych substancji czyszczących, co determinuje także rodzaj produktu oraz jego przeznaczenie. Przykładowo:

  • pasty ze ścierniwem zawierają oprócz standardowych substancji myjących (opartych głównie na bazie sodu) także substancje ścierne, dzięki którym brud jest skutecznie usuwany.
  • pasta BHP z piaskiem posiada w swoim składzie naturalny środek ścierny (ziarenka piasku), wykazujący także właściwości absorbujące.
  • pasty BHP mydlane odznaczają się łagodnym działaniem, przeznaczone są przede wszystkim do częstego mycia mniej zabrudzonych dłoni.

O skuteczności produktów decyduje charakterystyczna gęsta konsystencja, łatwo rozprowadzająca się po dłoniach. Drobiny ścierające, tworzące gęstą masę, w krótkim czasie usuną plamy ze smaru lub oleju, a także farb, lakierów, itp. Jednocześnie są to produkty, które nie powodują przesuszenia skóry, ponieważ ich formuły zawierają środki odżywcze. Dzięki temu produkt może być wykorzystywany codziennie bez ryzyka narażania dłoni na podrażnienie naskórka.

Pasta do mycia BLACK OUT
Pasta mydlano-piaskowa SOLVIK
Pasta bhp VAUBER PRO
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F