Zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości

Praca wysoko ponad poziomem gruntu zawsze niesie ze sobą ryzyko, ale niebezpieczeństwo jest znacznie mniejsze, gdy pracownik wykorzystuje profesjonalne zestawy asekuracyjne. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by wypełnić wymogi BHP podczas wykonywania zadań tego rodzaju. Zamów zestaw asekuracyjny do pracy na wysokości w Świecie BHP, by mieć pewność, że korzystasz z solidnie wykonanych, dobrze dopasowanych elementów spełniających polskie i europejskie normy.

Profesjonalny zestaw asekuracyjny do pracy na wysokości

Świat BHP oferuje zestaw asekuracyjny do pracy na wysokościach w kilku najczęściej wykorzystywanych wariantach. W każdym przypadku możesz liczyć na atrakcyjne ceny. Znajdziesz u nas m.in. komplet szelek AK003 z dwoma punktami kotwienia oraz liną AK303 wyposażoną w amortyzator z karabińczykiem po obu stronach. Dla osób pracujących na rusztowaniach przygotowaliśmy zestaw asekuracyjny do pracy na wysokości składający się z uprzęży AK003 z mocowaniem tylnym i piersiowym oraz liny AK112P z pochłaniaczem energii, hakiem i karabińczykiem. W wielu przypadkach ceny zestawów asekuracyjnych obejmują także mocne opakowanie na komplet lub torbę, w której można wygodnie przechowywać wszystkie elementy.

Komplety do asekuracji w obrębie schodów oraz dachów

Katalog naszych produktów obejmuje też zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości, z których powinny korzystać osoby wykonujące zadania przy schodach lub na dachach. Komplet tego rodzaju może zawierać uprząż AK004 z pasem do mocowania i kotwieniem umieszczonym z tyłu. Uprząż należy wykorzystywać razem z liną mocującą z karabińczykiem. Nasz zestaw asekuracyjny do pracy na wysokościach w przystępnej cenie zawierać może także automat przeciwupadkowy wykorzystujący technologię ślizgową oraz dodatkowe liny. Dokładne informacje na temat poszczególnych zestawów asekuracyjnych znajdziesz w opisach produktów. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu! Chętnie pomożemy podjąć właściwą decyzję.

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F