Karabinki HMS i zatrzaśniki

Jakość układu asekuracyjnego w dużej mierze zależy od tego, jakie karabinki wspinaczkowe wykorzystasz. Karabinki HMS (lub pozostałe zatrzaśniki) mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa użytkownika. Element ten powinien być dobrze dopasowany do rodzaju zastosowania i pozostałych części zestawu chroniącego użytkownika przed upadkiem. W nasze ofercie znajdziesz m.in. solidne karabinki HMS aluminiowe oraz stalowe, których ceny przypadną Ci do gustu równie mocno, jak jakość ich wykonania.

Wytrzymałe karabinki HMS i zatrzaśniki wspinaczkowe

W tym dziale znajdziesz karabinki wspinaczkowe w wielu odmianach. Poszczególne modele różnią się zarówno kształtem, jak i rozmiarem, wykorzystanymi do produkcji materiałami oraz wytrzymałością. Sprzedajemy m.in. karabinki HMS z lekkich stopów, będące w stanie przetrwać siłę o wartości 23 kN, zgodnie z normą EN 362. Polecamy też nasze karabinki wspinaczkowe ze stali oraz aluminium. Staramy się, by w każdym przypadku ceny były przystępne dla kupujących. Warto pamiętać, że w opakowaniu znajduje się zwykle kilka karabinków HMS - najczęściej 10-20 sztuk.

Karabinki z samoczynną blokadą

W ofercie sklepu Świat BHP znajdziesz także karabinki HMS z samoczynną blokadą, w tym automatyczną półobrotową blokadą śruby. To rozwiązanie zwiększające komfort i bezpieczeństwo korzystania z całego zestawu asekuracyjnego. Przed zakupem zwróć również uwagę na rozmiar otwarcia. Proponujemy zarówno karabinki HMS o otwarciu 18 mm, jak i 21-22 mm czy 60 mm.

Nie jesteś pewien, jakie karabinki HMS sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku? W takim razie skontaktuj się z nami! Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące całego asortymentu oraz pomożemy wybrać najlepiej dopasowane karabinki HMS czy też inne karabinki wspinaczkowe, proponując przy tym atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zakupów!

Zatrzaśnik AK9421
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F