Urządzenia samohamowne

W tym dziale znajdziesz urządzenia samohamowne, a więc jeden z elementów zestawu asekuracyjnego, mający ogromny wpływ na bezpieczeństwo użytkownika. Proponujemy modele wykorzystujące kilka często stosowanych mechanizmów. W naszym sklepie zamówisz m.in. urządzenia samohamowne z funkcją blokady pozycji oraz mechanizmem nastawczym, znakomicie sprawdzające się przy zabezpieczaniu schodów oraz płaszczyzn o dużym pochyleniu. Ceny urządzeń samohamownych w naszej ofercie pozostają na poziomie przystępnym dla Klientów - nie musisz więc wydawać wiele, by korzystać z zabezpieczeń najwyższej jakości.

Oferowane przez Świat BHP urządzenia samohamowne sprzedawane są w różnych kompletach. Szczegółowe informacje znajdziesz na karcie produktów. Proponujemy np. komplet urządzenia samohamownego w zestawie z pochłaniaczami energii oraz karabińczykami.

Sprawdzone urządzenia samohamowne w dobrej cenie

Katalog naszych produktów zawiera urządzenia przeciwupadkowe wykorzystywane przez profesjonalistów na całym świecie. Zamówisz u nas urządzenia samohamowne we wszystkich popularnych wariantach - w tym również te wyposażone w szereg udogodnień zwiększających bezpieczeństwo i komfort użytkowania. W Świecie BHP atrakcyjne ceny nie oznaczają kompromisów jakościowych! Nie musisz wydawać wiele, by wyposażyć się na przykład w urządzenia samohamowne z odpornego na uderzenia tworzywa ABS czy modele z obrotowym karabińczykiem wyposażonym w podwójny zatrzask bezpieczeństwa. Cennym dodatkiem jest także tester zużycia, pozwalający na kontrolowanie stanu wykorzystywanego przyrządu. Niektóre urządzenia samohamowne są sprzedawane w komplecie ze stalową liną lub taśmą - zależnie od modelu.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące urządzeń samohamownych w naszej ofercie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w wybraniu urządzenia najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb. Zapraszamy!

 

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F