Taśmy zaczepowe

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroki wachlarz produktów, pozwalających na bezpieczne pracowanie na wysokości. Wśród nich musiały znaleźć się taśmy asekuracyjne - często wykorzystywane tak we wspinaczce, jak i wykonywaniu prac przy wysięgnikach, schodach czy pochylonych powierzchniach. Proponujemy taśmy asekuracyjne o zróżnicowanych parametrach. Podczas składania zamówienia należy zwrócić uwagę m.in. na zatwierdzoną wytrzymałość. Nasze taśmy wspinaczkowe są w stanie wytrzymać nawet siłę 15 kN na 3 min.

W sklepie Świat BHP znajdziesz taśmy asekuracyjne w wersji z metalowymi zaczepami oraz modele pozbawione tego elementu. Wszystkie nasze taśmy wspinaczkowe pakowane są po kilka sztuk - ceny obejmują więc zakup kilku egzemplarzy. Dokładne informacje odnośnie ilości sztuk oraz parametrów poszczególnych modeli możesz sprawdzić na kartach produktów.

Zaczepowe taśmy asekuracyjne do prac na wysokości

Pomimo atrakcyjnej ceny możesz liczyć na wyrób najwyższej jakości. Dbamy o to, by oferować naszym Klientom taśmy asekuracyjne, liny, uprzęże, przyrządy samohamujące i pozostałe elementy zestawów do prac na wysokościach, pochodzące od sprawdzonych i cenionych producentów.

Pozostajemy też do Twojej dyspozycji, jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat asortymentu lub szukasz porady odnośnie wyboru taśm asekuracyjnych lub produktów z pozostałych działów. Zapraszamy do zakupów!

Taśma zaczepowa AK80710
Taśma zaczepowa AK80415
Taśma zaczepowa AK80410
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F