Liny do pracy na wysokości

Najbardziej podstawowym elementem zestawu zabezpieczającego przed upadkiem są liny wspinaczkowe. Są one powszechnie wykorzystywane zarówno przez miłośników górskich przygód, jak i osoby wykonujące zawodowe obowiązki na dużych wysokościach. Na rynku dostępne są listy wspinaczkowe w wersji statycznej oraz dynamicznej. Określenia te opisują stopień rozciągliwości - liny alpinistyczne dynamiczne charakteryzują się mniejszą sztywnością, natomiast liny do pracy na wysokości to najczęściej modele statyczne - ich szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie.

Jakie liny wspinaczkowe oferuje Świat BHP?

Nasza platforma sprzedażowa daje dostęp do setek produktów pozwalających na spełnienie wymagań BHP, a przede wszystkim umożliwiających ochronę życia i zdrowia. Właśnie dlatego tak liny wspinaczkowe, jak i produkty w pozostałych działach charakteryzują się wysoką jakością wykonania, przy zachowaniu przystępnej ceny. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne zadanie spełnia nasz asortyment w pracy (lub hobby) naszych Klientów!

W tej kategorii zebraliśmy liny wspinaczkowe pozwalające na bezpieczne prowadzenie działań na wysokościach, również w pozycji poziomej. W tym celu należy zastosować na przykład liny alpinistyczne z AKBLOCK.

Liny do stosowania z urządzeniami przeciwupadkowymi

Nasze liny wspinaczkowe są przeznaczone do stosowania ze wskazanymi w specyfikacji modelami urządzeń przeciwupadkowych. Zwróć uwagę na to, że często certyfikat dla liny do pracy na wysokości określa jej poziom bezpieczeństwa wyłącznie w zestawieniu z konkretnym przyrządem. Jeśli przed zakupem chcesz upewnić się, że zamawiasz właściwe liny wspinaczkowe, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji!

Lina łącząca AK221
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F