Sprzęt asekuracyjny do pracy na wysokości

To prawda, że praca na wysokich konstrukcjach czy pochyłych płaszczyznach wymaga odwagi, jednak jeszcze ważniejszy jest profesjonalizm. Każdy doświadczony fachowiec doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny jest sprzęt asekuracyjny gwarantujący bezpieczeństwo. My również uważamy, że przyrządy zabezpieczające są w tym przypadku szczególnie ważne, dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę sprzętu asekuracyjnego. Zamówisz u nas zarówno pojedyncze elementy, jak i gotowe zestawy. Zapraszamy do zakupów!

Oferujemy sprzęt asekuracyjny oraz urządzenia chroniące przed upadkiem przy wykonywaniu prac na wysokości. Gwarantują bezpieczeństwo pracowników, z wielu branż, przy wykonywaniu swoich obowiązków. Zapewniają przy tym komfort i wygodę w trakcie wykonywania prac na wysokości. Sprzęt asekuracyjny, który jest dostępny w naszych sklepach to przede wszystkim:

  • szelki bezpieczeństwa,
  • liny wspinaczkowe,
  • amortyzatory,
  • karabinki,
  • urządzenia samohamowne
  • wiele innych.

Proponowane produkty znajdują zastosowanie przy różnego rodzaju pracach na rusztowaniach lub pracach dekarskich oraz budowach.

Zamów kompletny sprzęt asekuracyjny w Świecie BHP

W tym dziale znajdziesz pełen sprzęt asekuracyjny - wszystko, czego potrzebujesz, by zachować zasady BHP podczas prac na wysokości. Mamy dla Ciebie szelki bezpieczeństwa z różnymi układami punktów kotwienia, umożliwiającymi wygodne podpięcie pozostałego sprzętu asekuracyjnego. Przygotowaliśmy też liny i taśmy zaczepowe o wielu długościach oraz średnicach, w tym te pozwalające na pracę w pozycji poziomej. Sprzęt do pracy na wysokości nie może się też obejść bez liny z pochłaniaczem energii - skuteczny amortyzator jest ważnym elementem uzupełniającym komplet. Wszystkie wymienione części sprzętu asekuracyjnego zamówisz w Świecie BHP z atrakcyjnych cenach. Dla wygody użytkowników, większość produktów sprzedawana jest w opakowaniach po kilka sztuk.

Co jeszcze powinien obejmować sprzęt do pracy na wysokości?

Jakie jeszcze akcesoria może obejmować sprzęt asekuracyjny? Często niezbędna jest instalacja punktów kotwienia - zamówisz je u nas w różnych opcjach montażu. Praktycznym i bezpiecznym rozwiązaniem jest także sprzęt asekuracyjny zawierający urządzenia samohamowne. Zdarza się też, że podczas pracy zabraknie zatrzaśników. Na szczęście ten element wyposażenia również uzupełnisz, korzystając z naszej oferty. Proponujemy m.in. zatrzaśniki stalowe i aluminiowe z samoczynnymi blokadami.

 

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F