Rękawice spawalnicze

W czasie prac spawalniczych szczególnie narażone na poparzenia są nasze dłonie. To one pozostają najbliżej niebezpiecznego łuku spawalniczego i z tego względu wymagają odpowiedniej ochrony. Właściwy poziom bezpieczeństwa najłatwiej zapewnić sobie przez użycie specjalnych spawalniczych rękawic ochronnych. Dzięki nim wyeliminowane zostanie ryzyko kontaktu czynników niebezpiecznych ze skórą. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości rękawice spawalnicze przystosowane do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Rękawice ochronne dla spawaczy – właściwości ochronne

Dostępne rękawice różnią się między sobą właściwościami ochronnymi. Oferujemy Państwu rękawice spawalnicze zarówno typu A – które zapewniają maksymalną ochronę kosztem ograniczenia swobody, jaki typu B – bardziej komfortowe, choć nieco mniej wytrzymałe. Jakość oferowanych rękawic potwierdzona została licznymi normami europejskimi – w tym normą 388 (odporność mechaniczna) oraz 407 (ochrona przed odpryskami). Poszczególne produkty wykonane zostały z odpowiednio obrobionej skóry bydlęcej. Zróżnicowanie asortymentu, którym dysponujemy pozwoli Państwu na wybór właściwego produktu w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji.

Rękawice ochronne dla spawaczy – zastosowanie

W zależności od wykorzystanych przy produkcji materiałów, rękawice spawalnicze mogą być z powodzeniem wykorzystywane przy różnego rodzaju pracach spawalniczych. Produkty zapewniające maksymalną ochronę sprawdzą się doskonale w cięższych pracach – np. w branży samochodowej czy budownictwie. Rękawice do spawania cechujące się wyższym poziomem komfortu znajda w szczególności zastosowanie we wszelkiego rodzaju spawaniu precyzyjnym – gdy bezpieczeństwo powinno iść w parze ze zręcznością.

Rękawice spawalnicze – cena dla wymagających

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy nie tylko wysoką jakość produktów, ale także wyjątkowo niskie ceny. Rękawice spawalnicze w korzystnych cenach niezależnie od wielkości zamówienia. Sprawiają one, że nasza propozycja jest prawdziwą okazją, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych produktów. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa usług.

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F