Rękawice ochronne z koziej skóry C430

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy Manusweet c430 - wysokiej jakości rękawice ochronne wykonane z miękkiej koziej skóry licowej w kolorze naturalnym. Rękawice tego typu to doskonała propozycja dla wszystkich osób poszukujących profesjonalnej ochrony w przystępnej cenie. Gwarantujemy wysoką jakość, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Rękawice z koziej skóry doskonale sprawdzą się przy lekkich pracach budowlanych, w pracy magazynowej czy pracy portowej.

  • wykonane z miękkiej koziej skóry licowej w kolorze naturalnym,
  • wierzch z dzianiny dżersejowej w kolorze czerwonym,
  • elastyczna tasiemka w nadgarstku,
  • zintegrowany mankiet,
  • rozmiary: 7 – 11,
  • spełnia normy EN420, EN388: 3×21

Rękawice z koziej skóry – właściwości

Oferowane rękawice robocze z koziej skóry Manusweet c430 odznaczają się znacznymi właściwościami ochronnymi i praktycznymi. Wierzch rękawic wykonany został z dzianiny dżersejowej w kolorze czerwonym, która idealnie dopasowuje się do dłoni zapewniając tym samym komfort użytkowania niespotykany w przypadku innych produktów tego typu. Dodatkowo, elastyczna tasiemka w nadgarstku przeciwdziała niepożądanemu ześlizgiwaniu się rękawic z dłoni w czasie pracy, a zintegrowany  mankiet skutecznie zabezpiecza nadgarstki użytkownika. Rękawice z koziej skóry stanowią zatem doskonałe połączenie komfortu i właściwości ochronnych.

Rękawice robocze z koziej skóry – wysoka jakość i funkcjonalność

Rękawiczki Manusweet c430 i inne oferowane rękawice dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych (rozmiary: 7 – 11). Nic nie stoi zatem na przeszkodzie by wybrali Państwo egzemplarz, który najlepiej odpowiadać będzie Państwa potrzebom. Wysoka jakość produktów potwierdzona została licznymi certyfikatami bezpieczeństwa (EN420, EN388: 3×21). Rękawice z koziej skóry Manusweet c430 sprawdzą się doskonale jako środki ochronne w różnych pracach, m.in. w przemyśle budowlanym, logistyce czy pracach portowych. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanych produktów – ich cen lub właściwości – zapraszamy do kontaktu. Służymy natychmiastową pomocą.

Zobacz też:
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F