Rękawice robocze ocieplane BHP

Niektóre miejsca pracy wymagają od pracowników przebywania na zewnątrz, nawet zimą, gdy temperatury są bardzo niskie. Chociaż to niezbyt komfortowe, to jednak nie należy wtedy zapominać o ochronie wrażliwej skóry dłoni.  Najlepszym sposobem będzie noszenie ocieplanych rękawic roboczych, dzięki którym będzie można pracować bez problemów. Bardzo ważne jest jednak, żeby rękawice te były wygodne oraz nie krępowały ruchów. Dzięki temu nie będą przeszkadzać w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Specjalne ocieplane rękawice robocze zimowe będą przydatne, chociażby mechanikom i operatorom maszyn, ale również pracownikom zajmujących się załadunkiem i wyładunkiem oraz pracami montażowymi.

Rękawice robocze zimowe w sklepie Świat BHP

Wszystkim naszym klientom oferujemy szeroki wybór ocieplanych rękawic roboczych, których cena zależy od ich modelu. Proponujemy produkty wykonane z polaru, które świetnie sprawdzą się jako wkład do innych, ale również takie wykonane z wysokiej jakości skóry. Zabezpieczają skórę dłoni oraz nadgarstki przed zimnem, a jednocześnie są wygodne w codziennym użytkowaniu. Zapraszamy do  sprawdzenia naszych produktów oraz wybrania roboczych rękawic ocieplanych dla siebie.

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F