Rękawice jednorazowe

Podczas udzielania pierwszej pomocy najważniejszą kwestię odgrywa nasze bezpieczeństwo. Zanim przystąpimy do opatrywania ran czy przed dotykiem osoby poszkodowanej należy założyć rękawiczki jednorazowe. Kontakt z krwią czy innymi wydzielinami może być dla nas szkodliwy, dlatego na wszystkich kursach podkreślają, jak ważne są rękawice jednorazowe. Te również są koniecznym wyposażeniem wszystkich szpitali czy placówek medycznych. Stomatolog, lekarz, a tym bardziej osoba mająca styczność z raną, powinna być odpowiednio przygotowana.

Profesjonalne rękawiczki

W naszej ofercie znajdują się rękawiczki jednorazowe dla lekarzy. Gwarantują wystarczającą nieprzepuszczalność, dzięki czemu krew ani inne wydzieliny nie będą miały kontaktu z dłońmi specjalistów. Zaopatrujemy wiele placówek medycznych, które postawiły na jakość. Rękawice jednorazowe o dużej wytrzymałości, dzięki czemu nie przedzierają się ani nie ulegają uszkodzeniu podczas ich nakładania. Jest jeszcze jedna zaleta rękawiczek jednorazowych nitrylowych. Nie posiadają pudru wewnątrz, a więc nie wysuszają dłoni i są przyjemniejsze w dotyku.

Wysoka jakość w niskiej cenie

Nasze produkty charakteryzuje nie tylko wysoka jakość, ale również zadowalająca, atrakcyjna cena. W naszej ofercie znajdziecie rękawiczki jednorazowe nitrylowe, jakie zapewnią Wam odpowiednią nieprzepuszczalność i zabezpieczenie przed kontaktem z chorym – ranami czy śliną w przypadku stomatologów. Sklep internetowy swiatbhp.com.pl oferuje najlepsze produkty, które mogą znaleźć się na wyposażeniu dowolnej placówki medycznej – szpitala, przychodni, ale także sprawdzają się w domowym użytku. Mycie naczyń czy sprzątanie w rękawiczkach pozwala ochronić dłonie przez negatywnym działaniem środków chemicznych.

Idealne dla medyków

Rękawiczki jednorazowe nitrylowe to doskonała propozycja dla osób uczulonych na lateks. Są niejałowe, mają naturalną powłokę, dzięki czemu zmniejszają stany zapalne i łagodzą zaczerwienienia oraz obrzęki. Takie rękawiczki jednorazowe powinny zlaeźć się na każdej sali operacyjnej, szczególnie wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni korzystać z nich przez kilka godzin i zależy nam na komforcie. Jednoczeście rękawice jednorazowe zapewniają odpowiednie czucie, co ma ogromne znaczenie przy okazji różnorodnych zabiegów medycznych.

Rękawice lateksowe bezpudrowe
Rękawice lateksowe pudrowane
Rękawice winylowe bezpudrowe
Rękawice jednorazowe winylowe pudrowane
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F