Rękawice antyprzecieciowe BHP

Dostępne w naszym sklepie rękawice odporne na przecięcia wyróżniają się wysoką jakością wśród innych tego rodzaju produktów na rynku. Dzięki grubemu materiałowi można w nich bez przeszkód ciąć czy przekładać ostre przedmioty, bez obawy o skaleczenie się. Cena naszych produktów nie jest wysoka, więc warto zainwestować w rękawice, żeby uniknąć przecięcia.
Proponowane przez nas produkty występują w wielu rozmiarach oraz charakteryzują się  zróżnicowanymi właściwościami czy grubością materiału. Dzięki temu można dopasować je do rodzaju wykonywanej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Specjalne rękawice antyprzecięciowe sprawdzą się, chociażby w trakcie wykonywania takich czynności jak przerzucanie stali czy przeładunek szkła. Wykorzystuje się je również w przemyśle samochodowym, szklarni oraz metalurgii, gdzie pracownik ma częsty kontakt z ostrymi narzędziami.

Rękawice antyprzecięciowe dla pilarzy – czy są potrzebne?

Posługiwanie się ostrymi narzędziami zawsze niesie za sobą ryzyko skaleczenia się. Dotyczy to nie tylko drobnych prac domowych lub budowlanych, ale przede wszystkim czynności zawodowych. Szczególnie narażone są osoby wykonujące zawód pilarza, który wiąże się z pracą z ostrymi narzędziami. Właśnie tacy pracownicy powinni nosić profesjonalne rękawice ochronne antyprzecięciowe w swoim zakładzie pracy. Obowiązkiem każdego pracodawcy jest zapewnienie ich, jako podstawowego wyposażenia.

Oferowane przez nas rękawice antyprzecięciowe dla pilarzy są świetnym i jednocześnie skutecznym sposobem, żeby zabezpieczyć ręce w trakcie wykonywania codziennych obowiązków.

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F