Przyłbica BOLLE FUSION+

przyłbica spawalnicza o sportowym wyglądzie
odporne, cienkie, lekkie i szybkie filtry
wyposażona w cztery niezależne czujniki
bardzo szybki czas reakcji – 0,10 ms
wysoka wytrzymałość i maksymalny komfort
niskie zużycie baterii
wymienny akumulator
EN 175, EN 379

Przyłbica spawalnicza BOLLE FUSION+

Spawanie jest czynnością wymagającą właściwego przygotowania – także w zakresie związanym ze sprzętem. Przyłbica spawalnicza model Bolle Fusion Plus to w tym momencie jedno z najwyżej ocenianych rozwiązań. Łączy efektowny, sportowy design z wysoką skutecznością i wyjątkowo nowoczesną konstrukcją. Polecane urządzenie wyposażono w filtry o dużej efektywności, które są jednocześnie lekkie i cienkie. Bolle Fusion Plus posiada cztery działające niezależnie czujniki, co przekłada się na krótki czas reakcji rzędu 0,10 ms. To wynik, którym może się dziś pochwalić niewiele masek na rynku.

Zaawansowana przyłbica ochronna do spawania w dobrej cenie

Czuwamy nad tym, aby nasza hurtownia BHP dysponowała szerokim asortymentem akcesoriów dedykowanych profesjonalistom. Dlatego właśnie oferujemy prezentowany model przyłbicy, który nie bez powodu zalicza się do segmentu premium. Maska Bolle Fusion Plus posiada specjalnie wyprofilowaną konstrukcję, dzięki której jest wygodna w noszeniu i zapewnia użytkownikom pełen komfort pracy – nawet przez dłuższy czas. Warto przekonać się o tym, składając zamówienie w naszym sklepie.

Przyłbica Bolle Fusion Plus - kombinacja pożądanych cech

Polecany model został wykonany ze starannie dobranych materiałów. Z jednej strony dają one gwarancję wytrzymałości, z drugiej wygody i znakomitej ochrony oczu w czasie spawania. Pod obudową Bolle Fusion Plus kryją się wymienne akumulatory, które odpowiadają za działanie elektronicznego układu w urządzeniu. Jeśli dodamy do tego dynamiczne, sportowe wzornictwo, oto w ręce Klientów trafia przyłbica do spawania na miarę XXI wieku. 

 

Zobacz też:
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F