Okulary ochronne

W ofercie sklepu Świat BHP znajdą Państwo okulary ochronne o różnych zastosowaniach. Proponujemy wygodne osłony na oczy, które uchronią wzrok pracownika przed odpryskami, urazami, substancjami chemicznymi oraz promieniowaniem. Zamówią Państwo u nas okulary ochronne BHP w atrakcyjnej cenie, zgodne z normami EN 166 oraz EN 170. Aby jednak okulary ochronne do pracy dobrze spełniały swoją funkcję, warto kierować się nie tylko normami, ale również bliżej przyjrzeć się ich specyfikacji. W tej kategorii umieściliśmy kilkadziesiąt modeli, które różnią się kształtem, kolorem szkieł, materiałami i rozwiązaniami dodatkowymi. Jesteśmy przekonani, że po kilku minutach poszukiwań znajdą Państwo u nas okulary ochronne idealnie dopasowane do charakteru zleceń wykonywanych przez Państwa firmę.

Lekkie okulary ochronne odporne na zarysowania

Gdy przylegająca do twarzy ochrona w postaci gogli nie jest niezbędna, wiele osób preferuje okulary BHP. Są one znacznie wygodniejsze i lżejsze. Polecamy m.in. okulary ochronne jednoczęściowe z poliwęglanu. To prosta, ale bardzo wytrzymała konstrukcja, której prawie nie czuć na nosie. Elastyczne zauszniki sprawiają, że ochrona stabilnie trzyma się na głowie, a nosek zapobiega ślizganiu się okularów w górę i w dół. Takie okulary ochronne są bardzo praktycznym rozwiązaniem na budowie – bez problemu można je założyć razem z nausznikami oraz hełmem.

Okulary BHP chroniące przed ciałami stałymi i promieniowaniem

SwiatBHP.com.pl to również bardzo odporne okulary BHP, których zadaniem jest ochrona wzroku przed odpryskami. Takie modele sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje zagrożenie uderzenia oka opiłkami, odpryskami lub większymi ciałami stałymi. Natomiast tam, gdzie wzrok jest narażony na długotrwałe i silne promieniowanie ultrafioletowe, należy wykorzystać okulary ochronne z filtrem UV.

Warto też pamiętać, że podczas wyboru liczy się nie tylko jakość wykonania i cena okularów BHP, ale też zakres widzenia. Jeżeli ważne jest dla Państwa to, by pracownik mógł przez cały czas wygodnie kontrolować szeroki obszar roboczy, polecamy okulary ochronne z ulepszonym widzeniem peryferyjnym. Zaletą wielu oferowanych przez nas modeli jest także modny wygląd. Okulary ochronne w naszej ofercie często przypominają stylowe modele przeciwsłoneczne lub korekcyjne. Dzięki temu można je swobodnie nosić również podczas spotkań z klientami. Prosimy również o zwracanie uwagi na dodatkowe rozwiązania, takie jak możliwość zaczepienia sznurka lub wymiany zauszników. To detale, które mogą znacznie zwiększyć satysfakcję z użytkowania produktu.


 

Okulary ochronne BRAVA2
Okulary UVEX X-ACT
Okulary UVEX X-ONE
Okulary ochronne PITON
Okulary ochronne SP 1000 CLEAR
Okulary ochronne FRAME
Okulary ochronne ICE
Okulary UVEX PHEOS METAL FREE
Okulary UVEX SUPER OTG
Okulary ochronne UVEX I-VO
Okulary ochronne A800 CLEAR
Okulary ochronne A700
Okulary ochronne CHECKLITE
Okulary przeciwodpryskowe B272 CARBO BOLLE
Okulary BOLLE OVERLITHE CLEAR
Okulary CONTOUR SMOKE
Okulary ochronne przeciwodpryskowe DALLAS F-T
Okulary ochronne FRAFOG
Okulary ochronne FUJI
Okulary ochronne ICOM
Okulary KLONDIKE – T
Okulary LAW METAL FREE
Okulary spawalnicze LIPARI 2 T5
Okulary ochronne MAXIM 13225
Okulary przeciwodpryskowe MILLENNIA SPORT
Okulary ochronne PROTEGE
Okulary SILIUM BOLLE
Okulary SILIUM SMOKE BOLLE
Okulary SLAM CLEAR BOLLE
Okulary UVEX FUTURA 9180.044
Okulary UVEX PHEOS GUARD
Uvex Winner
Okulary XC-BLUE IR 3.0, 5.0, 6.0
UVEX FLIP-UP 9302.045
Okulary ochronne XC VENOM
Okulary ochronne UVEX ASTROSPEC 2.0
Okulary ochronne UVEX I-3 METAL FREE
Okulary ochronne UVEX CYBERGUARD 9188.121
Okulary ochronne UVEX RACER MT
Okulary ochronne POLYSAFE
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F