Gogle ochronne

Osłona oczu, taka jak gogle ochronne zgodne z normami PN-EN 168 oraz PN-EN 166, powinna być stosowana wszędzie tam, gdzie podczas pracy pojawiają się ostre opiłki lub odbryzgi. Wytrzymałe gogle BHP skutecznie ochronią wzrok przed takimi zagrożeniami i zagwarantują pracownikowi poczucie bezpieczeństwa. To nie jedyna zaleta tego elementu wyposażenia. Gogle ochronne istotnie wpływają także na komfort pracy. Dobrze dopasowany model pozwoli na swobodne wykonywanie obowiązków, bez konieczności zasłaniania oczu – użytkownik może śmiało spawać, ciąć czy piłować, zupełnie „zapominając” o tym, że drobinki materiału mogą być bardzo niebezpieczne dla wzroku. Dzięki temu gogle ochronne wpływają pozytywnie na wydajność i jakość pracy.

Wytrzymałe gogle ochronne na gumce

Każdorazowo gogle BHP powinny być dostosowane do specyfiki stanowiska pracy. W naszej szerokiej ofercie z łatwością znajdą Państwo odpowiedni model – oferujemy zróżnicowane gogle ochronne w dobrej cenie. Najprostsze modele to okulary przeciwodpryskowe na elastycznej, wytrzymałej gumce, która pozwala na ich łatwe zakładanie i stabilne utrzymanie podczas pracy. Gogle ochronne tego rodzaju chronią przed niewielkimi odpryskami, które poruszają się z prędkością do 120 m/s.

Użytkownik może także liczyć na zachowanie ostrości widzenia podczas pracy – proponowane przez nas gogle BHP są w większości wyposażone w różne typy ochrony przeciw parowaniu. Nie ma więc konieczności ciągłego przecierania okularów. Przed zachodzeniem parą chroni zarówno struktura materiału, jak i niewielkie otwory umieszczone po bokach.

Specjalistyczne gogle ochronne

W naszym sklepie zamówią Państwo także specjalistyczne gogle ochronne. Cena jest uzależniona od zastosowanych rozwiązań. Uważamy jednak, że inwestycja w gogle BHP zwraca się zawsze dzięki efektywnej pracy ich użytkowników nie narażonych na uszkodzenia wzroku. Wśród zaawansowanych modeli polecamy m.in. gogle ochronne spawalnicze z okrągłymi szybkami i odchylanymi filtrami oraz gogle BHP o nieograniczonym polu widzenia z bezuciskowym dopasowaniem.


 

Gogle GOG – AIR
Gogle ochronne V-MAX
gogle Ultrasonic
Gogle UVEX ULTRAVISION
Gogle spawalnicze GOG – CIRCLE
Gogle ochronne GOGLE DOT
Gogle przeciwodpryskowe DURAMAXX
Gogle spawalnicze DURAMAXX
Gogle ochronne RUIZ 2
Gogle ochronne STRYKER
Gogle VOYAGE
Gogle spawalnicze UVEX 9350.035
Gogle LG20
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F