Nauszniki ochronne przeciwhałasowe

Praca w głośnym środowisku sprawia, że zastosowanie ma norma EN 352 oraz subnormy z nią powiązane. Nauszniki ochronne stają się w tym momencie koniecznym elementem wyposażenia każdego z pracowników. Sklep Świat BHP poleca szeroki zakres produktów, jakie zaliczają się do najbardziej zaawansowanych środków ochrony słuchu dostępnych na rynku. Wybierając nauszniki przeciwhałasowe z naszej oferty, można bez uszczerbku na zdrowiu przebywać w warunkach nawet bardzo intensywnego dźwięku o dużym natężeniu.

Solidne nauszniki ochronne dla profesjonalistów

W zależności od modelu Klienci mają możliwość korzystania z wielu zaawansowanych technologii, takich jak chociażby Air Flow Control. Oferuje ona większe tłumienie odgłosów o niższych częstotliwościach, a także ogranicza drgania czaszy nauszników. Nauszniki ochronne mogą być zakładane samodzielnie, a także stosowane jako dodatkowa nakładka na hełm roboczy. Po odpowiednie modele można sięgać w zależności od potrzeb.

Nauszniki ochronne – nie tylko dla dorosłych

Uwzględniając zmieniające się potrzeby rynku, w asortymencie sklepu Świat BHP znalazły się też specjalne modele dedykowane dzieciom. Peltor Kid to linia produktów, dzięki której rodzice mogą izolować swoje pociechy od hałasów na przykład w czasie weselnego przyjęcia lub gdy w domu odbywają się głośne prace remontowe. Warto nadmienić, że na te oraz inne nauszniki ochronne zapewniamy atrakcyjne ceny – bezkonkurencyjne wobec innych sprzedawców.


 

Nauszniki ochronne OPTIME II
Ochronniki słuchu OSY
Nauszniki ochronne UVEX XV
Nauszniki BILSOM LEIGHTNING L1
Nauszniki BILSOM LEIGHTNING L2
Nauszniki BILSOM LEIGHTNING L3
Ochronniki słuchu OSB
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F