Obuwie zawodowe

Każda praca wymaga posiadania i użytkowania niezbędnego wyposażenia. W niektórych przypadkach będzie to komputer, w innych specjalistyczna odzież oraz obuwie, które zagwarantują bezpieczeństwo, ale także ułatwią poruszanie się po miejscu pracy. Jednym z takich zawodów są wszystkie posady medyczne – lekarze, pielęgniarze czy weterynarze. Oprócz kitli potrzebują także obuwie medyczne, jakie ułatwi przemieszczanie się po szpitalu. Ze względu na to, że korytarze są często sprzątane, łatwo się poślizgnąć, dlatego buty szpitalne powinny przed tym chronić. Ceny takiego obuwia są niewygórowane, dlatego każdy może pozwolić sobie na ich zakup. W naszej ofercie dostępne są buty pielęgniarskie o antypoślizgowej podeszwie. Klapki ochronne z szybkoschnącego mikrowłókna posiadają szeroki pasek kompozytowy, a także są odporne na olej.

Damskie buty specjalistyczne

W naszej kolekcji znajdziesz obuwie medyczne damskie na koturnie. Cholewka z perforacją wykonana ze skóry naturalnej gwarantuje odpowiedni przewiew – stopa może oddychać nawet podczas kilkunastogodzinnej zmiany. Możliwość regulacji tęgości ułatwia dostosowanie buta do szerokości nogi, a protektor antypoślizgowy dodatkowo gwarantuje większe bezpieczeństwo. Spód PU z profilem ortopedycznym sprawia, że stopa doskonale układa się w bucie. Niektóre obuwie posiada również wyściółkę ze skóry naturalnej welurowej, która zapewnia większą wygodę na naszych stóp.

Obuwie dla pracowników medycznych

W sklepie swiatbhp.com.pl znajdziesz obuwie medyczne męskie oraz damskie z paskiem na piętę lub bez niego. Podwójna możliwość noszenia – jako swego rodzaju sandały z zakrytymi czubkami, jak i klapki. Buty szpitalne świetnie sprawdzają się na nogach lekarzy, pielęgniarzy, weterynarzy, ratowników medycznych, ale także salowych. Można je również użytkować w innych okolicznościach – domu, ogrodzie czy innym miejscu pracy, w którym możemy nosić obuwie zamienne. Ceny naszego obuwia medycznego są wyjątkowo atrakcyjne, a same buty świetnie sprawdzają się w użytkowaniu i posiadają odpowiednie certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo.

Chodaki

Buty zdrowotne, tzw. drewniaki ze spodem z profilem ortopedycznym świetnie sprawdzają się nie tylko w szpitalach i innych placówkach medycznych, ale także w codziennym użytkowaniu – w domu, ogrodzie czy jako buty na co dzień dla tych, którzy dbają o odpowiednie ułożenie stopy w obuwiu.

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F