Obuwie specjalistyczne

Zawody związane ze szczególnym ryzykiem powstania uszczerbku zdrowia pracowników wymagają zastosowania odpowiednich produktów BHP. Produkty te zapewnią pracownikom odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa oraz umożliwią im komfortową pracę, niezależnie od warunków. Do produktów takich należą m.in. buty specjalistyczne. W przypadku niektórych zawodów ich wykorzystanie okaże się nieodzowne. W naszym sklepie oferujemy wysokiej klasy obuwie specjalistyczne, przygotowane z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

Obuwie zawodowe – zróżnicowanie asortymentu

Na naszej stronie internetowej znaleźć można obuwie specjalistyczne m.in. dla robotników drogowych oraz spawaczy. Oferowane produkty dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych, ponadto różniące się między sobą właściwościami ochronnymi. Poszczególne modele butów wyposażono m.in. w specjalne podnoski, chroniące palce, podeszwy antypoślizgowe czy zapinane na sprzączkę zabezpieczenia. Buty odznaczają się dobrą odpornością na przebicia oraz działanie wysokich temperatur. Ze względu na duże zróżnicowanie oferty każdy Klient ma możliwość dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb.

Obuwie specjalistyczne, czyli komfort użytkowania

Proponowane buty specjalistyczne nie tylko odznaczają doskonałą wytrzymałością, tak potrzebną w przypadku wykonywania niektórych prac, ale nadto zapewniają użytkownikom odpowiedni komfort w trakcie noszenia. Wygoda i funkcjonalność, które idą w parze z bezpieczeństwem z pewnością zadowolą te osoby, które codziennie spędzają w pracy wiele godzin. Buty zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie męczyć nóg i nie dopuszczać do powstania bakterii i grzybów.

Buty specjalistyczne w niskich cenach

O tym, że nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna przekonują przystępne ceny, których wysokość została ustalona w trosce o potrzeby Klientów. Nasz cennik zaskoczy pozytywnie wszystkich Klientów, którzy poszukują produktów najwyższej jakości. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących oferty prosimy o kontakt. Zapraszamy do zakupów.

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F