Buty robocze ocieplane

Nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę, w której można znaleźć zimowe buty BHP. Buty robocze ocieplane, które sprzedajemy, mają najróżniejsze klasy, rozmiary od numeru 36 do 47 i nadają się do różnego rodzaju prac. Wszystkie wykonane są z dobrej jakości materiału i doskonale spełniają swoją ochronną funkcję. Są również wygodne i pozwalają pracować w komfortowych warunkach nawet przy trzydziestostopniowym mrozie.

W naszej ofercie znaleźć można zimowe buty BHP:

  • ze skóry, ocieplane syntetycznym futrem lub kożuchem,
  • z wysokiej jakości PCV i filcowym wnętrzem,
  • z wodoodpornej skóry i z syntetycznym ociepleniem,
  • z tworzywa EVA i sztruksowym ociepleniem wymiennym,
  • z mieszanki nitrylu i PCV oraz ocieplone kożuchem.

Wszystkie buty robocze zimowe, które oferuje nasz sklep internetowy, wyposażone są w antypoślizgową podeszwę i zakrywają kostkę. Ponadto niektóre z nich odporne są na oleje i smary. Zimowe buty BHP do przeznaczenia zewnętrznego posiadają na górze buta ściągacze ze sznurówką, dzięki czemu chronią przed przedostaniem się do butów śniegu oraz wody.

Buty robocze zimowe – ceny

Ceny, które oferujemy za buty robocze ocieplane, są bardzo atrakcyjne i wypadają niezwykle korzystnie w porównaniu kosztów do jakości. Kupując zimowe buty BHP, które dystrybuuje nasz sklep internetowy, zyskasz bardzo wytrzymałe obuwie zapewniające pełną ochronę zgodną ze standardami i normami BHP. Nieocenioną zaletą jest również ich przeznaczenie. Buty robocze zimowe chronią przed mrozem oraz wilgocią. Gwarantują, że będziesz mógł wykonywać swoje obowiązki bez obawy o odmrożenia, przeziębienie spowodowane wyziębieniem organizmu od stóp oraz czując się komfortowo.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą ocieplanych butów zimowych BHP.

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F