Półmaski filtrujące ochronne

Rekomendujemy naszym Klientom półmaski filtrujące, ponieważ stanowią one efektywne zabezpieczenie, choć zasłaniają twarz użytkownika jedynie częściowo. Półmaski przeciwpyłowe, które oferujemy sprawiają, że zabezpieczane są nie tylko drogi oddechowe i organizm narażony na wdychanie groźnych substancji. Należytą ochronę zyskuje także część skóry twarzy, która może ulec podrażnieniom. Takie półmaski ochronne spisują się świetnie dzięki szczelnej konstrukcji.

Doskonałe półmaski filtrujące zgodne z normami

Trzeba podkreślić, że Świat BHP oferuje swoim Klientom rozmaite modele półmasek. Część jest wykonana ze specjalnej włókniny polipropylenowo-poliestrowej z dodatkiem elementów filtrujących powietrze. Inne są wykonane w całości z tworzywa sztucznego i zasłaniając dużą część twarzy poszerzają zakres ochrony. Ochronne półmaski filtrujące tego typu sprawdzają się w czasie pracy w takich miejscach jak wszelkie zakłady, gdzie mamy do czynienia z podwyższoną emisją pyłów czy gazów. Oferowane półmaski ochronne są zgodne z założeniami norm EN 140 oraz EN 149.

Wybierz półmaski filtrujące w świetnej cenie

Zakres substancji, przed którymi zabezpieczają produkty sprzedawane w sklepie Świat BHP, jest naprawdę szeroki. Trzeba tu wskazać pyły, nietoksyczne aerozole cząstek stałych, ale również szkodliwe dla zdrowia gazy i opary. Każdy z Klientów wybierze takie półmaski filtrujące, jakie będą odpowiadać indywidualnym potrzebom. Nasz sklep zadba o to, by zagwarantować korzystne ceny na wszystkie akcesoria – rzecz jasna idące w parze z jakością, a tę zapewniają tak znane marki jak 3M, FS czy Secura.


 

Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F