Maski ochronne

Osoby wykonujące prace, w czasie których są narażone na kontakt z niebezpiecznymi dla zdrowia gazami czy oparami powinny korzystać z odpowiednich udogodnień. Maski ochronne są w tym momencie przydatne i warto mieć je zawsze do dyspozycji. Oferta sklepu Świat BHP jest w tym zakresie jedną z najbardziej rozbudowanych na polskim rynku. Polecamy Klientom z różnych branż najwyższej jakości maski filtrujące powietrze. Ceny naszych produktów są niezwykle konkurencyjne, a same maski ochronne zostały wykonane ze starannie dobranych materiałów, by zapewnić nie tylko bezpieczne, ale także komfortowe użytkowanie.

Najlepsze maski BHP zawsze w świetnych cenach

Dokładamy starań, by Klienci mogli liczyć na doskonały asortyment, ale również ceny, jakie skłonią ich do zakupów. Wiemy, że w odniesieniu do takich produktów, jak maski ochronne, jakość to priorytet. Nie oznacza to jednak, że zawsze trzeba za nią płacić duże pieniądze. Każdego dnia staramy się udowodnić, że może być inaczej. Pomagają nam w tym rozległe kontakty z czołowymi producentami polskimi i zagranicznymi. Wszystko po to, by maski filtrujące powietrze spełniały oczekiwania każdego z zamawiających.

Wybierz maski ochronne z filtrem, jakie spełniają wszelkie wymagania

W przypadku tej kategorii bardzo ważne jest, by polecane rozwiązania były w pełni zgodne z normami stawianymi takim akcesoriom. Mowa chociażby o normie EN 136, odnoszącej się do tego typu środków ochrony indywidualnej. Oferowane maski ochronne spełniają nie tylko kryteria określane przez normy, ale idą o krok dalej – chodzi zwłaszcza o maski BHP pełnotwarzowe, które tu polecamy. Wszystko po to, by użytkownik miał pewność, że nawet w najtrudniejszych warunkach spełnią swoje zadania. Nie ma znaczenia, które maski filtrujące powietrze będą przedmiotem zamówienia. Każdy z modeli spisuje się doskonale.

Cena masek ochronnych – opłacalny zakup

Jak już wspomnieliśmy, Świat BHP to sklep, w którym Klient i jego potrzeby są stawiane na najważniejszym miejscu. Ma to ścisły związek z cennikiem, jaki zawsze powinien być korzystny i zachęcać do robienia zakupów u nas. Maski ochronne nie są i nie powinny być towarem luksusowym, ponieważ w określonych sytuacjach poziom ochrony przed groźnymi dla organizmu substancjami musi być jednakowo wysoki. Tyczy się to przede wszystkim wszelkiego rodzaju miejsc pracy, w których emisja gazów, dymów czy pyłów jest znaczna. Wówczas dobre maski filtrujące powietrze są koniecznością, a nie opcją.


 

Maska ochronna FENZY
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F