Pachołki drogowe ostrzegawcze

Wraz ze Światem BHP zadbają Państwo o bezpieczeństwo w ruchu ulicznym. Polecamy nasze wytrzymałe pachołki drogowe zgodne m.in. z normą BS873. Pomogą one w odgradzaniu remontowanego fragmentu jezdni, wyznaczaniu miejsc parkingowych czy wskazywaniu toru jazdy.

Choć na pierwszy rzut oka proponowane przez nas modele pachołków ostrzegawczych są bardzo podobne, warto przyjrzeć się im nieco bliżej, by dokonać zakupu najlepiej dopasowanego do specyfiki wykonywanych przez Państwa zadań. Podstawowa różnica dotyczy rozmiaru. Oferujemy bardzo wygodne pachołki drogowe o wysokości zaledwie 30 centymetrów, zawierające jeden biały pas mocno kontrastujący z czerwienią pozostałej części obudowy. Zaletą najprostszych modeli pachołków jest również wyjątkowo niska cena. Oprócz nich mogą Państwo zamówić pachołki ostrzegawcze o wysokości 50 cm oraz 75 cm, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie oznaczenia powinny być widoczne już z daleka.

Wytrzymałe pachołki drogowe z polietylenu

Podczas dokonywania zakupu znaczenie ma jednak nie tylko wielkość i cena, ale także wysoka wytrzymałość. W naszej ofercie znajdują się m.in. pachołki drogowe z polietylenu o niskiej gęstości. Zaletą takiego materiału jest znakomita odporność na promienie UV. To oznacza, że słupek zachowa wyraziste barwy nawet po wielu dniach na słońcu. W miejscach, w których pachołki ostrzegawcze narażone są na przewracanie, polecamy modele wyposażone w mocna podstawę.

Do zakupów zapraszamy także miłośników rozwiązań ekologicznych. Proponujemy pachołki drogowe wykonane w całości z PCV pozyskanego z recyklingu. Ponadto podstawy wielu naszych modeli również zostały wyprodukowane z wykorzystaniem surowców wtórnych.

Pachołek ostrzegawczy 50CM
Pachołek drogowy z PE 50CM
Pachołek drogowy z PE 30CM
Pachołek drogowy z PCV 50CM
Pachołek drogowy z PCV 30CM
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F