Rękawice ochronne ze skóry licowej

Rękawice ochronne z koziej skóry C430

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy Manusweet c430 - wysokiej jakości rękawice ochronne wykonane z miękkiej koziej skóry licowej w kolorze naturalnym. Rękawice tego typu to doskonała propozycja dla wszystkich osób poszukujących profesjonalnej ochrony w przystępnej cenie. Gwarantujemy wysoką jakość, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Rękawice z koziej skóry doskonale sprawdzą się przy lekkich pracach budowlanych, w pracy magazynowej czy pracy portowej.

  • wykonane z miękkiej koziej skóry licowej w kolorze naturalnym,
  • wierzch z dzianiny dżersejowej w kolorze czerwonym,
  • elastyczna tasiemka w nadgarstku,
  • zintegrowany mankiet,
  • rozmiary: 7 – 11,
  • spełnia normy EN420, EN388: 3×21

Rękawice z koziej skóry – właściwości

Oferowane rękawice robocze z koziej skóry Manusweet c430 odznaczają się znacznymi właściwościami ochronnymi i praktycznymi. Wierzch rękawic wykonany został z dzianiny dżersejowej w kolorze czerwonym, która idealnie dopasowuje się do dłoni zapewniając tym samym komfort użytkowania niespotykany w przypadku innych produktów tego typu. Dodatkowo, elastyczna tasiemka w nadgarstku przeciwdziała niepożądanemu ześlizgiwaniu się rękawic z dłoni w czasie pracy, a zintegrowany  mankiet skutecznie zabezpiecza nadgarstki użytkownika. Rękawice z koziej skóry stanowią zatem doskonałe połączenie komfortu i właściwości ochronnych.

Rękawice robocze z koziej skóry – wysoka jakość i funkcjonalność

Rękawiczki Manusweet c430 i inne oferowane rękawice dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych (rozmiary: 7 – 11). Nic nie stoi zatem na przeszkodzie by wybrali Państwo egzemplarz, który najlepiej odpowiadać będzie Państwa potrzebom. Wysoka jakość produktów potwierdzona została licznymi certyfikatami bezpieczeństwa (EN420, EN388: 3×21). Rękawice z koziej skóry Manusweet c430 sprawdzą się doskonale jako środki ochronne w różnych pracach, m.in. w przemyśle budowlanym, logistyce czy pracach portowych. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanych produktów – ich cen lub właściwości – zapraszamy do kontaktu. Służymy natychmiastową pomocą.

Rękawice ochronne C430V
Rękawice monterskie GRIPA
Rękawice robocze C805
Rękawice ochronne PAWA
Rękawice robocze C809
Rękawice ochronne POWER LUX
Rękawice ze skóry bydlęcej C815
Rękawice ochronne RLJ
Rękawice ochronne z koziej skóry licowej C855
Rękawice ochronne RLO
Rękawice z miękkiej licowej skóry bydlęcej FAHRER
Rękawice ochronne WORKSAFE
Rękawice ochronne GC247
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F