Rękawice ochronne

Rękawice BHP zgodne z normami i wymogami

Sklep Światy BHP oferuje szeroki asortyment rękawic roboczych i ochronnych, wyprodukowanych z wysokiej jakości materiałów, zapewniających komfort i bezpieczeństwo pracy zgodnie z dyrektywą 89/686/EWG w sprawie wymagań bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Proponowane rękawice są przystosowane do danego typu zagrożenia, spełniając przy tym normy i dyrektywy dotyczące środków ochrony indywidualnej. Wszystkie nasze artykuły BHP pochodzą od uznanych i sprawdzonych producentów, co również zapewnia trwałość wyprodukowanych rękawic.

Rękawice do wielu zastosowań

W naszym katalogu rękawic roboczych jak i ochronnych możecie Państwo znaleźć rękawice wykonane z dzianiny, tekstylne, bawełniane lub skórzane ale również powlekane takimi materiałami jak PCV, guma, poliuretan czy nitryl.

Posiadamy szeroki wybór rękawic ochronnych, których zastosowanie znajduje w wielu branżach przemysłu ciężkiego, hutnictwie, przemyśle motoryzacyjnym ale również chemicznym, budownictwie, w szpitalach oraz przystosowanych do lekkich prac porządkowych i ogrodnictwie.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem z rękawicami ochronnymi i roboczymi.

 

F