Odzież robocza zimowa ocieplana

W tym dziale znajdziecie Państwo artykuły odpowiednie do pracy w warunkach niskich temperatur na wolnym powietrzu oraz do pracy w nieogrzewanych pomieszczeniach. Odzież robocza ocieplana jaką posiadamy w swoim asortymencie to kurtki robocze ocieplane wyściółką lub z podpinką, bezrękawniki i kamizelki robocze ocieplane, bluzy i polary a także kurtki typu softshell czyli wodoodporne, wiatroodporne ale przepuszczające powietrze i oddychające. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także odzież termoaktywną, odprowadzającą wilgoć i utrzymującą stałą temperaturę. Posiadamy odzież zarówno męską, jak i damską o najróżniejszym rozmiarze oraz kolorystyce, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Odzież zimowa BHP

Każda odzież ochronna zimowa, którą oferujemy, spełnia najwyższe standardy jakościowe. Dobre materiały i bardzo duża staranność wykonania zapewniają, że ocieplana odzież robocza doskonale spełnia swoje funkcje oraz jest niezwykle wytrzymała. Odzież zimowa BHP gwarantuje bezpieczeństwo dla organizmu podczas wykonywania pracy w mrozie oraz niekorzystnych warunkach pogodowych. Dodatkowo niektóre produkty spełniają normę EN 471 i wyposażone są w elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność użytkownika po zmroku. Odzież robocza zimowa, którą oferujemy, jest bardzo wygodna i zapewnia komfortowe warunki pracy. Ponadto zimowa odzież robocza, taka jak kurtki, spodnie czy bluzy wyposażone są w funkcjonalne i duże kieszenie oraz skrytki na miarę, nożyki, lub inne mniejsze narzędzia, a także telefon.

Nasi Klienci w Świecie BHP mogą liczyć na wsparcie i poradę profesjonalnych oraz doświadczonych doradców, którzy chętnie pomogą przy wyborze optymalnej odzieży roboczej. Dzięki temu

Ubrania robocze ocieplane

zyskają Państwo pewność, że odzież robocza ocieplana nabyta w naszym sklepie spełni wymagane funkcje i będzie w pełni odpowiadała oczekiwaniom.
Dodatkowo oferujemy również logowanie oraz znakowanie, które sprawi, że odzież zimowa BHP będzie spersonalizowana, spełni funkcję identyfikacyjną firmy oraz uzupełni jej działania marketingowe.

Odzież zimowa robocza – ceny

Nasz sklep Świat BHP oferuje niezwykle korzystne ceny, które zależne są od rodzaju kupowanych produktów oraz ich ilości i wykonywanego logowania lub znakowania. Każda ocieplana odzież robocza wypada bardzo korzystnie podczas porównania stosunku ceny do wysokiej jakości produktu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na każde Państwa pytanie.

 

Kamizelka ocieplana SIERRA
Ocieplana kamizelka FIDJI
Kurtka robocza zimowa ALASKA
Kurtka robocza ocieplana KINGSTON
Bezrękawnik ocieplany BARRAKUDA
Kurtka zimowa BARROW
Polar BOH
Kamizelka ocieplana CORK
Ubranie robocze ocieplane DON
Kurtka ocieplana damska ELGIN
Bluza z polaru F330
Ciepła bluza z polaru F500
Odzież ochronna kurtka zimowa FINNMARK
Odzież zimowa - bezrękawnik ocieplany FOKA
Bezrękawnik ocieplany HAMSTER
Bezrękawnik ocieplany KORMORAN
Kurtka BREEZE
Ogrodniczki robocze ocieplane F – NEL
Kurtka robocza zimowa KMO – LONG
Komplet termoaktywny koszulka i kalesony
Koszulka zimowa termoaktywna
Koszulka termoaktywna BRUBECK
Kurtka zimowa ostrzegawcza S466
Kurtka typu softshell PERFORMANCE
Kurtka damska softshell LADIE’S STORM
Kurtka wodoodporna MILTON
Kamizelka robocza MONTANA
Kurtka robocza NARVIK
Bluza z polaru OREGON
Odzież zimowa - kurtka damska OSLO
Kurtka ocieplana PILOT
Bluza z polaru CLASSIC
Polar ostrzegawczy F300
Bluza z polaru HI-Q
Kurtka robocza ocieplana QUEBEC
Dwustronna kurtka RACE
Kurtka typu softshell HURRICANE
Kurtka softshell SMART
Ogrodniczki ocieplane SMO-PLUS
Spodnie termoaktywne BRUBECK
Kurtka robocza SPRITZ
Kurtka robocza softshell STORM
Ubranie robocze ocieplane UMO
Kurtka zimowa WIN-HOOD
Kurtka ocieplana FOXY
Kurtka softshell JUST
Kurta zimowa CLASH
Bluza z mikropolaru SPEEDWAY
Kurtka interaktywna wodoodporna 3W1
Świat BHP / ul. Fordońska 239 / 85-752 Bydgoszcz / tel. 52 347-19-29
F