Artykuły BHP

Sklep Świat BHP z Bydgoszczy. Prowadzimy sprzedaż detaliczną artykułów BHP, środków ochrony indywidualnej wykonanej z wysokiej jakości materiałów oraz odzieży roboczej i ochronnej dla pracowników. Zapewniamy fachową obsługę i pomoc przy doborze odpowiednich produktów ochronnych do danego stanowiska pracy. Prowadzimy sprzedaż artykułów BHP wiodących, światowych marek.

Wśród naszego asortymentu znajdziecie Państwo modną i komfortową odzież roboczą, kamizelki ostrzegawcze, obuwie ochronne i robocze, także typu ESD, rękawice zaprojektowane do pracy w niskich i wysokich temperaturach, antyprzecięciowe wykonane z KEVLARu i antystatyczne. Kaski i hełmy dla przemysłu ciężkiego i budownictwa, nauszniki i zatyczki, odzież specjalistyczną i ostrzegawczą jak również tablice informacyjne oraz inne artykuły BHP.

Proponujemy Państwu także logowanie odzieży roboczej i znakowanie, co uzupełnia działania marketingowe i wzmacnia identyfikację każdej firmy, nie tylko wśród klientów ale także pracowników przedsiębiorstwa.

Na stałych klientów czekają atrakcyjne rabaty.

Zapraszamy!

F